Uutta valoa

Juuri löytyneet vielä löytymättömät todisteet luovat henkitsytynyttä uutta valoa jt historiaan. Prittiäisten arklogoogien kaivamasta kuopasta ylämaan nummelta on löytynyt jt-vanhimman, Flatulus Rectumilaisen, pornopergkmentti kokoelma, laardipurkki sekä mystinen esine, jonka käyttötarkoitus on vielä tuntematon. Se on valmistettu lanpaan suolesta ja on noin 8 pyramiitdituumaa pitkä. Se on ommeltu toisesta päästä umpeen huolellisesti ristipistoilla. Ja karvat on jätetty esineen avonaiseen päähän. Tiädemiäsroffessoorit selvittävät yötä päivää esineen tarkoitusta. Pidän palstalaiset tilanteen tasalla.

4

236

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä tämä hyödyke tulisi heti tuotteistaa ja Kinan maassa halvalla valmistaa.

      Jakaa kaikille mantereille kaikkiin maihin kaikille saleille kaikille vanhemmistoille uskonnollisen turhautumisen purkauskanavaksi.

    • Anonyymi

      "Tiädemiäsroffessoorit selvittävät yötä päivää esineen tarkoitusta"

      Varmasti tutkijat laittavat itsensä likoon kaikin mahdollisin tavoin ja testaavat mitä kaikkea tuohon esineeseen voi tunk . . . eee . . siis miten sitä voi käyttää.

    • Anonyymi

      Uutta valoa saisi tulla myös siihen, millaisia esineitä kristitty saa työntää rektumiinsa. En ole tähän löytänyt ohjetta Vartiotornista, vaikka siellä on otettu kantaa melkein jokaiseen mahdolliseen asiaan. Onko siinä esimerkiksi ero, työntääkö kristitty rektumiinsa peräpuikon tai dildon? Mikä on Jehovan näkemys peräsuolen käyttämisestä muuhun kuin rupsutteluun ja kakkimiseen?

      • " Mikä on jehovan näkemys peräsuolen käyttämisestä muuhun kuin Rupsutteluun ja kakkimiseen?"
        Vain taivas on rajana. Neuvostoliitossa jopa valmistettiin sosialistisen insinööritaidon avulla laite rektumin hupikäyttöä varten, eli tämä kuuluisa Perseen suristin (Я сжал свою задницу). Sen kanssa kävi tosin niin, että amerikkalaiset akendit pääsivät hieman muuttamaan piirrustuksia tunnetuin seurauksin.
        Mutta yleisohjeena sanoisin, että kun se on kerran luotu, niin pitäähän sitä käyttää. Tässä esimerkki erinomaisen viksusta ja henkistytnettsä käytöstä.
        https://fi.wikipedia.org/wiki/Le_Pétomane


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      172
      2111
    2. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      37
      1475
    3. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      132
      1164
    4. Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden

      Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe
      Ikävä
      56
      922
    5. olisit voinut mies edes

      Pyytää anteeksi 🙏🫶
      Ikävä
      55
      856
    6. Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.

      Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol
      Maailman menoa
      252
      825
    7. Kääminsä polttanut taksi suomussalmella

      Vieläkö sillä hermonsa menettäneellä hulluja ylinopeuksia ajavalla asiakkaansa haukkuvalla( jos ajat paska kyydin hänen
      Suomussalmi
      20
      792
    8. Jorma Uotinen avaa sanaisen arkkunsa TTK-miesparista ja koko uudistuksesta: "Sehän on..."

      Tanssii Tähtien Kanssa -parketilla nähdään ensimmäistä kertaa Suomessa tanssiparina miespari kauden alusta asti. Mikko S
      Tanssii tähtien kanssa
      18
      735
    9. Aina ku nään sun kuvan

      Tekis mieli kirjoittaa viesti: Moi kulta, on ikävä❣️🤗 ihan noin vain, lyhyt ja ytimekäs 😁🤭
      Ikävä
      58
      723
    10. Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis
      Maailman menoa
      200
      668
    Aihe