Mitä tehä jos joku on ihastunut sinuun mutta sinä et ole kiinnostunut hänestä

Anonyymi

Auttakaa!! Minuun on ihastunut kaksi poikaa mutta en ole itse kiinnostunut heistä. He yrittävät lähennellä minua

3

241

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Toinen poika on rohkea ja se yrittää mut juttelemaan ja viemään keskustelua yksityisiin asioihin😰 ja toinen on ujompi mutta se katselee minua ja yrittää tulla lähelle ja se on ärsyttävää😰😡 mä olen yhdellä tunnilla sen ujon vieressä ja rohkeepi on mun edessä😱 mä oon nelos luokalla niin onko se normaalia jos nelosella pojat ihastuu tyttöihin?

      • Anonyymi

        On normaalii. Oon siis tyttö ja käyn nelosluokka. Ainakin yksi meidän luokan poika (vaikka nyt Mikko) tykkää minusta, ja minä hänestä (ei olla yhes, vielä) Mutta myös yksi poika (vaikka nyt Matti) tykkää minusta, joka taas ei vois mua yhtään vähenpää kiinnostaa. Tämä kyseinen poika ei siis tiedä että tykkään tästä "Mikosta". Myöskään "Mikko" ei tiedä että tykkään hänestä. Eikä "Matti" tiedä että tiedän hänen tykkäävän minusta. Olen vain halunnut salata kaikki tunteeni. (En ole kuitenkaan yhtään ujo tai niin) Käyn sen verran pientä koulua että kaikki tietää heti jos joku tykkää jostain tai on yhes jonkun kaa. No joo, tsemppiä sulle.

        Ps. Muista että aina kaikkeen voi sanoo "ei" tai "mene pois" jos ne tulee liian lähelle. Tai voit juosta tyttöjen vessaan turvaan. ;)


    • Anonyymi

      Huhuu vastatkaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      64
      3305
    2. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      3127
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      43
      2498
    4. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      108
      2376
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1923
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      27
      1820
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1626
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      85
      1435
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      39
      1300
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      82
      1159
    Aihe