Amerikassa rokotemandaatti kaatuu

joka paikassa ja Suomessa hullut on piikittämässä sairaanhoitajia ym.. 😂🤣
356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Usassa ovat kovempia laittamaan vastaan.

Äänestä

Pakkopiikitys ei tule onituaa myösköö suomesa, ei vaikka sitra kooomus ek, Harkio ym. kuinka yrittisivät, niin EI!!!!!

Äänestä

Mikäli virus mutatoituu paljon pahemmaksi, niin silloin jokainen joutuu kyllä piikin ottamaan. Toivottavasti näin ei kuiteskaan käy.

Eiköhän tuo tuhma virus ymmärrä jättää ihmiset rauhaan, kun suurin osa ottaa kolmannen rokotteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

joka paikassa ja Suomessa hullut on piikittämässä sairaanhoitajia ym.. 😂🤣

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu