Miksi Marinia maalitetaan?

Sanna ei tiennyt mistään mitään, miksi tälläinen kohu? Eikö teitä persuja hävetä? Kiusata nyt viatonta tyttöstä, joka varmasti laittaa syylliset tilille ja päättää virkasuhteet. Marin selvittää ja laittaa tuulemaan....kuhan kerkiää ja selviää krapulasta. Ei kait kukaan voi häntä juopuneena vaatia toimimaan?
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Juu puhelimen vika oli, Sannaa syytellään nyt syyttä suotta.

Äänestä

Promillet estää pahimmalta koronataudilta ??

Äänestä
  • Baariasiat on hyvin hoidettu!!

    Äänestä

Aloittajalle, miten voi olla maalittamista ?
Totuutta on vain tuotu esiin ja jos kaksi vuotta on itse tuonut kansalaisten korviin kuinka teidän, siis meidän olisi toimittava ja itse tekee vastaisesti niin jossain on vikaa ja lupa puhua sekä moittia.
Turha Marin tulla enää tiedotteineen kansa eteen julistamaan epidemiasta ja rajoitteista, kyllä kansa on nyt tarpeekseen saanut teinitytön käyttämisestä.
UNOHTAKAA MASKIT, KÄTELKÄÄ JA TAVARTKAA KAVEREITA IHAN VAPAASTI, RYYPÄTKÄÄ JA VASTUSTAKAA KORONAPASSIN KÄYTTÖÄ.

Äänestä

Saatana kun jurppii tuon tytösen touhut.
Helvettiin pääministerin pallilta, kyllä yksi palli riittää sille.

Äänestä

Maassa on asiat ihan perseellään ja jostain baari jutusta revitään otsikoita.

Äänestä
  • Se on nääs niin että Suomen mainetta tuhoava baarinarttu pitää saada viralta.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Se on nääs niin että Suomen mainetta tuhoava baarinarttu pitää saada viralta.

    Enää ei ole edes Suomea. On vain rauniot.

    Äänestä

Poliittisesta alennustilastahan kertoi jo kassatytön valinta vaativasn virkaan. Vituiksi meni alusta alkaen.

Äänestä

Maalitetaan? Mitähän se Tero nyt horisee? Vasta hetki sitten maalitti persuja massapostuksilla ja nyt parkuu kun Sannasta sanotaan pahasti. Voi kyynel :'(

Ei täällä Sannaa ole maalitettu. Hänestä on kirjoitettu ihan relevantteja kommentteja, jotka perustuu Sannan omiin edesottamuksiin. Jos Sanna tunaroi, niin eihän se palstalaisten vika ole. Yritä nyt vain Tero hyväksyä se, että jumalattaresi on feikki.

Äänestä

Potkut!

Äänestä

Marin ja kaikki muut. Samanlaisia muovinukkeja kaikki. Jakavat mammonaa samaa väriä tunnistaville perheleille. Yhtä ahneita kaikki.

Äänestä

Sanna Marin on SDP:n puheenjohtaja.

SDP on kukaties arvostetuin puolue Suomessa, sillä minkään muun puolueen kokouksessa ei ole itse Josef Stalin pitänyt puhetta.
SDP:n kokouksessapa on puhunut 1917 ja SDP vieläpä noudattu Stalinin kehotusta nousta aseelliseen kapinaan laillista hallitusta vastaan.

Stalin varmaan muisti tämän SDP:n kuuliaisuuden lämmöllä koko ikänsä, sillä mm. Juho Paasikivi sanoi Suomen radiossa Stalinin kuoltua, että Stalinilla on ihan oma erityinen paikka sydämessään Suomen kansalle.

1918 kevään jälkeen SDP:ssä ottivat Stalinia vastustavat hoipertelijat vallan , mutta jo 1960- luvulla SDP palasi takaisin entiselle Stalinin kehottamalle luokkataistelun linjalle. Sanna Marin vielä siirsi puolueen muutaman piirun vasemmalle ohi Antti Rinteenkin.

Sosialismi-sanasta on luovuttu ja tilalle on otettu yhteiskunnallistaminen, joten ei SDP siten ole enää sosialistinen kuten Pohjois Korea.

Äänestä

Anna Sanna käsky niin lähden ampumaan natseja!

Äänestä

Kyllä se päivä tulee kun persut putsataan politiikan kentältä. Siitä tulee hieno operaatio. Niitä pidätetään ihan joka paikkakunnalla ja laitetaan tuomiolle. Ja pahimmille persuille on olemassa vain yksi sopiva tuomio.

Äänestä

Veikkaus: Kuka virkamies tällä kertaa erotetaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sanna ei tiennyt mistään mitään, miksi tälläinen kohu? Eikö teitä persuja hävetä? Kiusata nyt viatonta tyttöstä, joka varmasti laittaa syylliset tilille ja päättää virkasuhteet. Marin selvittää ja laittaa tuulemaan....kuhan kerkiää ja selviää krapulasta. Ei kait kukaan voi häntä juopuneena vaatia toimimaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu