Blue panther ja voitot

Anonyymi

Olen kolmena päivänä perättäin jo saanut jackpotin tuosta pelistä, kun pelaan 0,50 euron panoksella. Ekalla kertaa omaa rahaa meni 6 euroa, muilla kerroilla parisen kymppiä. Riski kannatti kuitenkin ottaa, kun tuo jackpotsumma on 500 euroa. Miten muilla on onnistanuit tuon pelin kanssa videoslotsilla?

2

85

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Homman juju on siis siinä, että ensin pitää saada kiekkoihin vähintään kuusi keltaista kerroinpyörykkää, jotta jackpot-jahtiin pääsee käsiksi. Kiekkoja voi pysäytellä hiirellä ja välilyöntinäppäimellä, kunnes onnistuu nuo kuusi samanaikaisesti saamaan.

    • Anonyymi

      Nyt se sitten tuli jo neljännen kerran. En ehtinyt kuin kolme kertaa kiekkoja pyörittää, kun yhdeksän keltaista pyörykkää tuli jo suoraan ja hetken päästä kiekot täyttyivät niistä ja 500 euroa kilahti tilille.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      65
      1453
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      110
      900
    3. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      58
      751
    4. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      47
      744
    5. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      57
      720
    6. Missä kaikessa olet erilainen

      Kuin kaivattusi? Voin itse aloittaa: en ole vegaani kuten hän. Enkä harrasta tietokonepelejä lainkaan.
      Ikävä
      39
      697
    7. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      71
      671
    8. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      26
      669
    9. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      41
      657
    10. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      67
      650
    Aihe