miten tulla löysemmäksi

Anonyymi

ollaa poikaystävän kaa suunniteltu panevammme ekaa kertaa ens viikon viikonloppuna. oon itsetyyydyttäny toki, ja yrittäny työntää esimerkiks hiusharjaa tai porkkanaa sisää, mut jotenki alkaa vaa sattuun ja ei mee sisään kunnol. miten saisin itteni löysemmäks yms et meijän yhteisest ekast kerrast vois tulla oikeesti hyvä kokemus. onks mitää vinkkejä?

8

1165

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tiukka on just parasta ja kun olet neitsyydestäsi päässyt menee helpommin.
      Liukkaria peliin niin kyllä sieltä reitti löytyy.
      Kunnon pitkä kaavan esileikki niin kosteutesi riittää liukastamaan riittävästi.
      Poikaystäväsi voisi nuolla pillusi ensin ja rentoutuisit niin saatte hyvän seksin ainakin jo toisella kerralla.
      Ensikerralla puhkaisette immenkalvon.

    • Anonyymi

      Tämä ensimmäinen kerta on elämäsi tärkein kokemus, siksi pornon ohjeistus blowjobista ja panosta kannattaa jo heti unohtaa. Harva hallitsee telepatiaa ja siksi olisi hyvä hieman neuvoa poikaystävääsi siitä mikä tuntuu sinusta itsestäsi hyvältä, kielioppi on hyvin tärkeää tässä. Mutta jos poikaystäväsi on haluton antamaan sinulle sinun tarvitsemasi orgasmisi ja siten viitoittaa sinun sinun suhdetta seksiin pitkälle elämääsi, hän ei ehkä ole oikea henkilö sinulle muullakaan elämäsi alueilla.

      Poikaystäväsi, joka toivottavasti ei ole liian kiireinen ja estoinen, olsi hyvä nuolla ja imeä pimppiäsi ehkä sellaisen puoli tuntia, ei pimppi todellakaan myrkkyä ole, Hyvä asento voisi olla että istut poikaystäväsi kasvoilla ja hän nuolee ja imee sinut todella märäksi ja kun tunnet itsesi valmiiksi, niin sitten itse ohjaat kalua sisään kuin sinusta itsestäsi hyvältä tuntuu ja siitä sitten vaan ratsastamaan. Sinun ei missään tapauksessa tarvi alistua nöyryyttämiseen, alistamiseen ja sellaiseen mikä sinusta tuntuu pahalta missään elämäsi vaiheessa ja tilanteessa.

      Koska tämä on elämäsi ensimmäinen kerta, niin siihen on syytää varata riittävästi aikaa ja jos se on elämäsi tuskallisin kokemus, et sitä heti varmaankaan heti halua ottaa uusiksi. Paljon hellyyttä, tunnetta, välittämistä ja rakkautta, niin että se on upein tapaus elämässäsi.

      - m68v.

    • Kyse ei ole siitä, että olisit tiukka, vaan siitä, että immenkalvosi siellä edelleen kiristää.

      Sinun ei tarvitse työntää sinne mitään, vaan miehen tehtävä on ottaa neitsyys. Penis avaa vaginatunnelin ja kunnon pano rikkoo immenkalvon kokonaisuudessaan ja sitten alkaakin jatkossa mahtumaan.
      Minulla on ollut neitseellisiä partnereita ja kaikki tuo nähty ja koettu ja nytkin on vakkarin paikka auki.. Sinulla toki jo olikin kaveri, mutta sinkkutytöt voi kirjoittaa:)

      • Anonyymi

        Pyllistä pikku narttu... Pyllistä syvään..


      • Anonyymi kirjoitti:

        Pyllistä pikku narttu... Pyllistä syvään..

        Jahas. Taas tämä säälittävä stalkkeri torakka roikkumassa lahkeessa. Hanki hessu elämä itsellesi.
        -Pathetic


    • Anonyymi

      Olet jo löysä kun tarvii keksii tuollaista. Aina menee sisään, pillu venyy. Kaikilla. Se on pillun ominaisuus. Sulla on 2 asiaa löysällä, aivot ja pillu. Muuten et olisi noin tyhmä.

    • Anonyymi

      Ehdottomasti ei tarvitse/kannata tehdä mitään. Omalla exällä oli myös erittäin tiukka immenkalvo. Ekalla kerralla kannattaa olla pitkä esileikki, sitten vain annat poikaystävän hoitaa homma. Paras tapa on, että käyt vatsallesi tyyny masun alle, peppu vähän pystyssä, jolloin poikaystävän helpoin työntyä sisään ja sinun helpoin rentoutua.

    • Anonyymi

      Kannattaa iha vaa rentoutua ja vetää hyvät esileikit sitä ennen. Poikaystäväs hoitaa sisään työntymise. Nopeesti se kipu saattaa olla vähä korkeempi mut se on nopeesti myös ohi. Hitaammal vauhil kipu on vähä laimeempaa. Ite voi valita kumpi on henkilökohtasesti parempi. Vähä liukkarii mukaa nii menee helpommi.

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      405
      1706
    2. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      145
      1111
    3. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      87
      1055
    4. Mitähän ajattelet

      Nykyään minusta tai meistä tai tapahtuneista?
      Ikävä
      66
      1046
    5. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      95
      958
    6. Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä

      Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku
      Sinkut
      142
      802
    7. Hankkikaa elämä

      Tiedetään että hän on mielenkiintoinen mutta rajansa kaikella.
      Ikävä
      94
      731
    8. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      45
      691
    9. Voisitko mies auttaa..

      Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.
      Ikävä
      50
      669
    10. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      57
      644
    Aihe