Pummi pyrki taksin kyytiin

Anonyymi

Hörhö kyseli matkan hintaa eli on pummi. Röyhkeiden kerjäläisten määrä vain kasvaa kaduilla. Mersun sivulasi meni nopeasti kiinni, ettei köyhän lemu pääse autoon. Pummi jatkoi lohdutonta kulkuaan, varmaankin ymmärtäen, ettei taksi ei ole tarkoitettu varattomille.

Auton ovet ovatkin aina lukossa, jotta varattomat eivät pääse yllättäin asettamaan likaista peräänsä Mersun nahkapenkille.

Rahat tai luottokortti esille, niin ovi aukeaa. Köyhille kyykkykävelyä.

8

274

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vai sellainen sienikiljutrippi sinulla oli tällä kertaa. Mitähän huomenna?

    • Anonyymi

      Pamppu on hyvä väline.

      • Anonyymi

        Onko kovatkin löylyt näissä saunailloissa?


      • Anonyymi

        Salaisesti homona koko elämänsä ollut yrittää aina antaa vähemmän homon kuvan itsestään. Piilohomo joka ei halua paljastua yrittää aina huudella muita homoiksi.

        Voit lähteä riemurinnoin homoilemaan, koska sinusta loistaa homous. Tietenkään se ei onnistu yksin, kuten ei onnistunut sinulla naisten kanssakaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Salaisesti homona koko elämänsä ollut yrittää aina antaa vähemmän homon kuvan itsestään. Piilohomo joka ei halua paljastua yrittää aina huudella muita homoiksi.

        Voit lähteä riemurinnoin homoilemaan, koska sinusta loistaa homous. Tietenkään se ei onnistu yksin, kuten ei onnistunut sinulla naisten kanssakaan.

        Miksi kirjoitit suhareiden moton tähän? Eihän se liity aiheeseen mitenkään.


    • Anonyymi

      Löitkö sitä?

    • Anonyymi

      Hinnasta valittavia sossupummeja riittää.

      • Anonyymi

        Paskannan niiden päähän, kuin pulu.


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä

      Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai
      Ikävä
      99
      9530
    2. Persut: haluamme lisää veroja!

      Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki
      Maailman menoa
      76
      4947
    3. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      52
      4657
    4. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      9
      2411
    5. Numero josta kaivattusi tulee mieleen

      Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.
      Ikävä
      105
      1632
    6. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      45
      1448
    7. Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera

      Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota
      Lieksa
      56
      1377
    8. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      49
      1321
    9. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1296
    10. Heräsin taas sinä mielessä

      Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?
      Ikävä
      65
      1281
    Aihe