Pollarit tampereella

Nyt on tampere mokannu ittensä ja luulee että toimii ?
Sähköset pollarit on suuniteltu lämpimiin maihin ei tänne kylmään pakkas maahan !
13134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat
  • Toisen katuestepollarin jumitti tekninen häiriö, toisen ilmeisesti katusora.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Toisen katuestepollarin jumitti tekninen häiriö, toisen ilmeisesti katusora.

    Liian mutkikkaita laitteita. Pukkien kanssa osattaisi toimia.

    Äänestä

Jos ei pollarit toimi, niin pitää laittaa pollarit ohjaamaan liikennettä.

Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kaksi pollaria jumitti Nokia-areenan avajaisten aikana – Se ei kuitenkaan ollut syy siihen, miksi Vuolteen­kadulla tarvittiin yhä sulkuaitaa:
    https://www.aamulehti.fi/tampere/art-2000008480365.html

    Toisen katuestepollarin jumitti tekninen häiriö, toisen ilmeisesti katusora. Selvitimme, miten uuden liikennejärjestelmän tulikaste sujui Tampereella torstai-iltana.

    Äänestä

Koska ensimmäinen auto jää jumiin kun pollari nousee esiin auton alla?

Äänestä
  • autoilijat ajavat pollarit nurin !

    Äänestä

  • Se tulee pohjan läpi

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Se tulee pohjan läpi

    Ainakin jos auto on vanha ruosteinen ooppeli. Kaikista autoistahan tulee ooppeleita kun ne vanhenevat...

    Äänestä

Lämpöisten maiden pollarit! joko täällä on matupoliiseja ?

Äänestä
  • kuka ajaa pollariin eka ?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    kuka ajaa pollariin eka ?

    Mulla ei korttia

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt on tampere mokannu ittensä ja luulee että toimii ?
Sähköset pollarit on suuniteltu lämpimiin maihin ei tänne kylmään pakkas maahan !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu