SPA osakkuus

Onko näillä 12.500,- osakkeilla jokin jälkimarkkinointipaikka? Mikähän lienee markkinahinta ja vastike nyt? Netistä en löytänyt vastauksia.
5807
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vastike oli 500€ alunperin nykytilanteesta ei tietoa mut ei se varmaan laskenut ole jos asiaa salaillaan

Äänestä

Torissa niitä ollut joskus n 5000 eur hintaan myynnissä.

Äänestä

vastike nousi tonniin vuosi sitten

Äänestä
  • Sehän on kuin paljon parjatut golfosakkeet. Irti ei pääse vaikka omistaja kuolisi ja nouseva vastike on pakko maksaa.

    Äänestä

Jos vastike on 1000 euroa vuodessa, niin vastikkeen osuus laskettuna 100 käynnille vuodessa (2 kertaa viikossa) on 10 euroa/käynti. Pitääkö vielä maksaa käynnistä erikseen?

Uimahallissa 10 kerran lippu on tyyliin 4 euroa kerta.

Hangossa tarvitaan uimahalli, että radan pohjoispuolella asuvat myös pääsevät polskuttelemaan. Parasta ikinä ruumiin ja sielun hoitoa. Vesiliikunta sopii kaikenikäisille. Lapset oppii uimaan.

SPA:n allas on liian syvä uimataidottomille. Jalat kyllä ylettää pohjaan, mutta nenä ei yllä pinnalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko näillä 12.500,- osakkeilla jokin jälkimarkkinointipaikka? Mikähän lienee markkinahinta ja vastike nyt? Netistä en löytänyt vastauksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu