Panin 27v naista

Anonyymi

Olen asumuserossa oleva 55v mies. Vaimo ja kaksi lastamme asuvat toisella paikkakunnalla, koska suhteemme ajautui kriisiin ja päätimme ottaa etäisyyttä asioiden selvittämiseksi.

Hirveä panetus sekoitti pääni ja pokasin oikeastaan vahingossa 27v naikkosen kirjastosta. Vein kahville ja parille lasillselle.

Erinäisten vaiheiden jälkeen panin sitä eilen edestä ja takaa, neiti otti syväkurkkumeiningillä poskeen ja niin edelleen.
Nyt kärsin huonosta omastatunnosta, mutta taidan nussia tuota naista uudelleen lähipäivinä. Kyllä kaksseiska neljäkasin voittaa, ei epäilystäkään.
Tiukka runko, käteen sopivat terhakat tissit, upea vyötärö ja vielä upeampi perse yhdistettynä sileään, pehmeään, virheettömään ihoon ja kirkkaisiin silmiin/valkoisiin hampaisiin.

Ei ole nuoren lihan voittanutta.

Oikeastaan ainoa "miinus" hänessä on, että orkun hetkellä huutaa niin, että koko talo raikaa.....

Olen huono ihminen, tiedän ja kärsin siitä. En kuitenkaan enää suostu pihtaavan vaimon ehdoilla elämiseen....

1

1639

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kunnes aamulla heräsin...

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. KP-Sesongilla ongelmia?

      Tarvitsen luotettavaa katonpuhdistajaa ja kuulin, että KP-Sesonki Oy tekee hommat edullisesti ja asiakkaan tarpeet huomi
      Ylöjärvi
      24
      1386
    2. Oot upea nainen, älä vähättele ittees

      Ja tietojeni mukaan 2 muuta on susta kiinnostuneit mun lisäks. 👀
      Ikävä
      68
      1357
    3. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      96
      1161
    4. Jämsän Paras Ravintola

      Särkijärven kioskiin on avattu uusi upea Maucas ravintola joka on jämsän paras. Loistava palvelu ja herkullinen ruoka. R
      Jämsä
      73
      1072
    5. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      84
      759
    6. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      29
      718
    7. Ihmettelet nainen, miten vielä sinua rakastan

      No jos en enää sinua ajattelisi, niin ei se mitään rakkautta olisi alunperinkään. En tarvi sinusta nähdä merkkiäkään, ni
      Ikävä
      47
      713
    8. Kiellettyjä ajatuksia

      Istutaan sylikkäin, katson sun silmiin, vastaat kstseeseen ja kiedon kädet sun ympärille. Huulet koskettaa sun huulia,
      Ikävä
      43
      646
    9. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      63
      646
    10. Onko ihan pakko

      olla niin hiton pitkävihainen? Sinulle nainen...
      Ikävä
      38
      629
    Aihe