PS. aina pienempien puolella

Oliko nämä persujen vaatimat leikkaukset mainittu vaalimainoksissa ??
https://www.hs.fi/kaupunki/art-2000008437857.html
2108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ole
Persut on oikeisto kapitalistisen puolue haluu köyhät kyykkyyn

Äänestä

Leikkauksia ei tarvitse tehdä ja tukia voidaan reilusti nostaa kunhan lopetetaan leikkimästä islamilaisten maiden sosiaalitoimistoa. Täytyy nähdä metsä puilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Oliko nämä persujen vaatimat leikkaukset mainittu vaalimainoksissa ??
https://www.hs.fi/kaupunki/art-2000008437857.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu