Koronavirus on todettu 5%

Suomalaista, että ei vielä kovin levinnyt.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tehohoidossa on sen verran väkeä kun mahtuu yhteen linjautoon.

Äänestä
  • Se on hrveetä ja ihan karmeeta

    Äänestä

  • Kun jumbo tippuu taivaalta kuolee 500 ihmistaä kertaheitolla, eikä kukaan ei ole etukäteen huolissaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kun jumbo tippuu taivaalta kuolee 500 ihmistaä kertaheitolla, eikä kukaan ei ole etukäteen huolissaan.

    Tilastoissa on tilaa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kun jumbo tippuu taivaalta kuolee 500 ihmistaä kertaheitolla, eikä kukaan ei ole etukäteen huolissaan.

    Just nii, ollaan valmiita laittaa henki peliin ja lennetään etelään, mutta nuhaa pelätään kuin ruttoa???

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Just nii, ollaan valmiita laittaa henki peliin ja lennetään etelään, mutta nuhaa pelätään kuin ruttoa???

    Jep, joka kerta kun kone nousee ilmaan se tulee sieltä varmasti alas eikä kukaan voi vannoa että alastulo olisi hallittu, silti nuo pelottamat matkustaa minkä kerkee. Nuhaa eivät uskalla ilman rokotteita sairastaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Suomalaista, että ei vielä kovin levinnyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu