Hirvittävän surullinen toi tämän iltanen selviytyjät jakso :( Tuli melkeen tippa linssiin!
hirveen surullinen!
8
1288
Vastaukset
- ihan
tuli tippa kunnolla linssiin,kauheen surullinen oli toi jakso.
- no.
mitä siinä lopussa tapahtui sitten? ..mut suorastaan pakotettiin pois television äärestä, niin meni se loppu hieman ohi.
Jos joku voisi kertoa, niin iso kiitos täältä päin!- luovutti
koska halusi lähteä kotiin syöpää sairastavan äitinsä rinnalle,siinä sitten itkettiin ja kerrottiin syitä lähdölle ja lopulta koskemnattomuus kilpailua ei käyty ollenkaan kun jenna luovutti.lopussa kerrottiin että kahdeksan päivää myöh. jennan äiti hävisi taistelunsa syöpää vastaa..:(
- katsoja
Jenna halusi lähteä pois pelistä koska pelkäsi että äiti kuolisi kisan aikana. Jennan äidillä oli syöpä. Osa kilpailijoista itki yhdessä Jennan kanssa ja toiset miettivät että miksi yleensä lähti mukaan jos äiti on kuolemassa. Jenna sitten lähti eikä pidetty kilpailua eikä heimoneuvostoja ja äiti sitten kuolikin 8 päivää sen jälkeen.
- abcd
katsoja kirjoitti:
Jenna halusi lähteä pois pelistä koska pelkäsi että äiti kuolisi kisan aikana. Jennan äidillä oli syöpä. Osa kilpailijoista itki yhdessä Jennan kanssa ja toiset miettivät että miksi yleensä lähti mukaan jos äiti on kuolemassa. Jenna sitten lähti eikä pidetty kilpailua eikä heimoneuvostoja ja äiti sitten kuolikin 8 päivää sen jälkeen.
Miksi se ylipäätään lähti kisaan,äitihän oli jo silloin sairas!!! Siinä näkee kuinka ahne ihminen on rahalle,vasta viime tipassa rupesi omaatuntoa kolkuttelemaan,että jospa sittenkin äiti ois tärkeempi kuin raha ja julkisuus.
- marks
Höpö höpö. Itikan puremat alkoi ahdistaa ja mieli seota kun ei juonut ja syönyt. Siihen piti keksiä pakokeino..
- giglin
entä jos se haluskin vaan huomiota. siis tiesi jo kisaan lähtiessään, ettei siellä pitkään viivy. halus vaan huomiota ja kävi koko kansan edessä itkemässä, ja halus että ihmiset pitäis sitä jotenkin jalona, kun tolleen lähti kesken kisan äitiään hoitamaan. (aika ilkeetä puhetta minulta, mutta tuli vaan mieleen.) miks ei tosiaan jääny koko kisasta alunperinkin pois..?
- sehän
suurta feikkiä koko juttu. Ootsä tosiaan noin lapsellinen, että katselet jotain TV-ohjelmaa tosissas...hahahaaaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa1324369SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p763645Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.682260SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk2231721Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1181607Venäläiset varkaudessa
Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee2471136Lupajaoston esityslista
Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo49795- 62746
Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?
Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall20736Unelmoitko asumisesta ja elämisestä tai lomasta Lapissa?
Unelmoitko Lapista, ja ehkä voisit asua ja elääkin siellä? Lappi kiehtoo niin suomalaisia kuin ulkomaalaisiakin: lumi,6725