Ei uskois miten surkeita alokasmaisia töpeksijöitä
ja pelaajia! Huhhuh!
ja pelaajia! Huhhuh!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ettei tarvi enempi hävetä ja kärsiä!!!
Lopettakaa kisat kun teistä
ei ole mihinkään miesten peleihin!!!
Housut kinttuihin ja Summaselta koivuniemenherraa!!!
Ois parempi laittaa Kärppien joukkue edustamaan Suomea...
ei auta mikään, kyllä mitalipelit saadaan unohtaa.
Niinpä, Ville Niemisen panos Tapparaan oli huima, huima se oli myös aikaisemassa kommentaattorin pestissä. Tämä jatko pesti kommentaattorina ei petä, Ville Nieminen ennen Suomi-Tanska ottelua; Suomi voittaa tämän ottelun, Tanska on kuitenkin tänä vuonna erittäin hyvällä kokoonpanolla mukana. Suomi voittaa mutta vain 2-3 maalilla.
Maaliveikkaus ei toteutunut mutta analyysi tiukasta kamppailusta toteutui, napakymppi, kuten aina kun Nieminen avaa suunsa, Ville Nieminen on helmi Suomen sekä NHL:n kaukalossa kuin myös kommentaattorina.
Ville on maaginen Ville rules for ever.
Suomalaiset ei osaa rentoutua ja ilakoida
muuta kuin kännissä?
Tuskinpa ketään kiinnostaa lähteä onnesta puhkuen peliin, jossa on jo varma voittaja ja vastustaja tulee lähinnä puolustamaan tiiviisti ja rikkomaan peliä. Ensimmäinen Suomen tosipeli on vasta ruottia vastaan ettei tässä vielä kannata kirvestä kaivoon nakata.
Kanada vie mestaruuden. se on selvää, suomella ei oo tänä vuonna mahiksia jos tanskaa vastaan pelaa 2-1 ja karalahti o ainoo ketä haluu voittaa
Irvikuva leijonista...