Apu Sekoomuksen lehti : 8 sivua Kirsi Pihaa

Apuu korvasi Nykypäivän. Etusivu 7 sisäsivua Kokoomuksen ajatusten tonavasta, Kirsi Pihasta. Nauttikaa kansalaiset.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Onpa hyvä, että posti hukkasi lehden. Tilaus loppukin tammikuun lopussa.

Äänestä
  • Minä peruin heti tilauksen. Valitettavasti muutama numero tulee vielä maksettua jaksoa.
    Piha aloittaa Avun kolumnistina.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minä peruin heti tilauksen. Valitettavasti muutama numero tulee vielä maksettua jaksoa.
    Piha aloittaa Avun kolumnistina.

    Kannattaisi pysyä lehden lukijana, paljastaa varmaan herkkuja Vapaavuoren ja Orpon toljailuista.

    Äänestä

Tuo menee jo yhden lehden mainonnan puolelle. Pyydän valvojaa poistamaan.

Äänestä

Apu oli ennen demarilehti, onhan mahdollista jotta Piha on ostanut tuon eikös hänellä ole mainostoimisto ? Vastenmielinen tapaus ja riippa jo kokomukselle, vaikutti harhaiselle silloin kun oli ehdolla johonkin ,voihan olla jotta ikä tekee tehtävänsä, nuorenakin oli kärttyisä.

Äänestä

Poistetun viestin tilalle kirjoitan, että oli runsaasti kuvia.

Äänestä

Eikö Valvoja voisi postaa koko tätä kiusallista lehtimainosjupakkaa.

Äänestä

Siellä missä Sekoomus, siellä myös potilastietojen tietomurto Vastaamossa.

Äänestä
  • Jep, Jep

    Äänestä

Hei hyvät ihmiset. Toivottavasti Menaiset- tai Eeva- lehdissä on edes rivi tai pari Petteri Orpon ja Jan Vapaavuoren Joulunvietosta, herkullisin kattauksin ?

Äänestä

Yleensä Kansallinen Kokoomus hallitsee mediaa aivan suvereenisti. Nyt on tainnut juuri vaalien kynnyksellä peliin astua muuttuva tekijä. Lumista maisemaa voi katsella patiolta ja nähdä paljaan pihan mieluummin kuin karvakinttuiset pikkumiehet lyllertämässä orpoina syvässä hangessa petteri esiin ja jaan taakse.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Apuu korvasi Nykypäivän. Etusivu 7 sisäsivua Kokoomuksen ajatusten tonavasta, Kirsi Pihasta. Nauttikaa kansalaiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu