Voisko Purra ja Junes olla vihapari?

Jossain esim. huippukonfressissa heidän silmänsä kohtaisivat ja Purra uppoutuu hänen sinisten silmiensä pauloihin, ja sitten pääministeripariskunta ja sitten presidenttiparistkunta
550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minkälaiset jälkeläiset syntyisi ?

Äänestä

Varmasti olisivat vihapari. Juneshan on puoliksi vuohipaimen, joita Riikka ei voi sietää.

Äänestä

Jes, onnea kiimingin suunniltah

Äänestä

eiko sina riikka oo varatu

Äänestä
  • junes on se kielellisesti pätevämpi !!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jossain esim. huippukonfressissa heidän silmänsä kohtaisivat ja Purra uppoutuu hänen sinisten silmiensä pauloihin, ja sitten pääministeripariskunta ja sitten presidenttiparistkunta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu