🤔🧣❄ sanoi yksi kampaaja kevään trendeistä. Sillä vähennetään kemikaslien luontoon kohdistuvaa rasitusta. Viemäreiden kauttahan kaikki kampaamoidenkin kemikaslit joutuvat luontoon. Kitona syödyistä lääkkeistä puhumattakaan. Se vaan jäi mietityttämään että miksi edes värjätä hiuksia jos halutaan oma väri ettei juurikasvunntakia tarvitse mennä kampaajalle. Kiva, että harmaat hiuksetkin on nyt sallitut. Nehän näyttääkin mukavan tyylikkäiltä vanhemmilla herrasmiehillä.
Minkähän ikäisinä hänen suvussaan miehille tulee harmaata ohimoille? Niin ja onkohan hänen suvussaan perintönä iän myötä tuuhenevat kulmakarvat? Sellaiset pöheiköt mitkä roikkuu silmillä?
Luomua sen olla pitää
1
67
Vastaukset
Oijoi miten paljon kirjoitusvirheitä kun kirjoitin kännykällä ilman silmälaseja 🙄
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851559
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2081530Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä441154Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad44846- 14730
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30721Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21710- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20656Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617
