Riippumaton tutkija näyttää olevan.
ps. kun hankkii riippumaton, omistaa riippumaton.
Kalevi Korento
16
186
Vastaukset
- Anonyymi
Miksi se Kalevi sitä riippumattoa tutkii?
- Anonyymi
Joku oli kertonut Kaleville, että ollakseen uskottava pitää olla riippumaton tutkija. Kalevi onkin tutkinut riippumattoa tarkkaan ja löytänyt siitä suurennuslasillaan grafeenia, mikrosiruja ja älytöntä pölyä. Kalevi onkin raportoinut, että riippumatossa ei pitäisi käyttää mikrossa lämmitettyjä lyijykyniä. Lisäksi hän on tehnyt erittäin huolestuttavan havainnon, että kaikki riippumaton käyttäjät tulevat kuolemaan.
- Anonyymi
Rakennusinsinööri esiintyy virologina ja tollo persut uskoo nuo horinat.
- Anonyymi
Jos rakennusinsinööri nimittää itsensä koronatutkijaksi ja rokotevastaiseksi. Salaliittoteoreetikot uskovat ja kertovat itseoppineen koronatutkijan blokit todeksi.
🤣😂😂😅😂🤣🤣😂😅- Anonyymi
No mikäs ihme tuo nyt on. Jokainen MV-(MeidänVenäjä)-kaalipierua lukenut ja pari Tollontuupin videota katsonut rokotevastainen vöyhöttävä ääliö on omasta mielestään kliinisen mikrobiologian ja virologian erityisasiantuntija. Ei ole olemassa mitään niin typerää, etteikö salaliittotyperys uskoisi siihen sokeasti. Mitä typerämpi väite, sitä varmemmin salaliittopölvästi siihen uskoo.
- Anonyymi
Kalevi olisi löytänyt hetkessä nanosirut rokotteesta!
Siinä yksi syy, miksi kukaan ei saa tutkia koronarokotevalmisteita! Aivan hullu juttu ja ainakin minulle se on riittävä syy jättää ottamatta se yksikin rokote!- Anonyymi
Olit oikeassa yhdessä kohdassa - tosiaan aivan hullu juttu. Hulluus voi olla syynä moneen asiaan, esimerkiksi sellaiseen hulluuteen että kuvittelee seinähullun tavoin rokotteissa olevan kokeellisia geenejä, teloitusmyrkkyä, grafeenia, metallisiruja, magneetteja, mikrosiruja, älypölyä, nanorobotteja, aidsia, loismatoja, mikrofoneja ja lähettimiä sekä outoja munia, vain joitain mainitakseni. Kukaan normaali tervejärkinen ei houraile sellaista.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olit oikeassa yhdessä kohdassa - tosiaan aivan hullu juttu. Hulluus voi olla syynä moneen asiaan, esimerkiksi sellaiseen hulluuteen että kuvittelee seinähullun tavoin rokotteissa olevan kokeellisia geenejä, teloitusmyrkkyä, grafeenia, metallisiruja, magneetteja, mikrosiruja, älypölyä, nanorobotteja, aidsia, loismatoja, mikrofoneja ja lähettimiä sekä outoja munia, vain joitain mainitakseni. Kukaan normaali tervejärkinen ei houraile sellaista.
Kelatkaa nyt itse!
Voit ostaa Coca Colaa kaupasta ja tutkia sitä mielin määrin, mutta et saa tutkia ihmisiin joukottain injektoitavaa valmistetta!
Mitä ihmeen järkeä siinä on? Äkkiäkös sen Suomen lain muuttaisi siten, että rokotteita ei saa Suomessa käyttää ennen kuin niiden sisältö on virallisesti tutkittu?
- Anonyymi
Sssshhh!
Ano suuttuu. Se tulee ja lyö.- Anonyymi
Ano on tuonut Kalevin löydökset eduskunnan tietoisuuteen, joka on tärkeä asia muistaa!
Jokainen pakkorokotuksia puoltanut kansanedustaja voidaan tuomita kansanmurhasta! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ano on tuonut Kalevin löydökset eduskunnan tietoisuuteen, joka on tärkeä asia muistaa!
Jokainen pakkorokotuksia puoltanut kansanedustaja voidaan tuomita kansanmurhasta!Sut voidaan tuomita lukemaan Rapsodiaa ulkovessassa koko loppuyalveksi. Loppuu tuo paskan jauhanta.
💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ano on tuonut Kalevin löydökset eduskunnan tietoisuuteen, joka on tärkeä asia muistaa!
Jokainen pakkorokotuksia puoltanut kansanedustaja voidaan tuomita kansanmurhasta!Kiitos päivän parhaista nauruista! Taas.
- Anonyymi
Olen täysin riippumaton ilman riippumattoa. Rokotesirun takia lepään taas riippumatossa ilman Kalevia.
- Anonyymi
Kalevi on kouluttautunut rakentamiseen. Sairauksista ja koronasta hän ymmärtää saman verran kuin rakennuksilla kahvipöytä keskusteluun jokainen osallistuja ymmärtää. "KAIKEN"
🤣🤣😂😂😅😅😂😂🤣😂😂😅 - Anonyymi
Kalevi on pelastanut satojen ihmisten terveyden ja jopa ihmishenkiä!
Kertoi Kempen haastattelussa asioita, joka on saanut ihmiset välttämään koronarokotteita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko991546Kerran oltiin mekin kahdestaan
Saanko sanoa, että minua kyllä vähän huvitti jälkeenpäin? Olit kuin vapiseva jänis ketun vieressä valmis loikkimaan paik131226- 2311220
Persut yritti estää somalinaista väittelemästä lääketieteen tohtoriksi
Yrittivät saada hänet lähihoitajakouluun, vaikka pärjäsi hyvin koulussa. Nyt hän on yliopistossa väitellyt lääketieteen2671098Oikeasti, voitais mennä kahville
ja jutella niin kuin normi-ihmiset. Kyllä toivon sitä. En pelkää kohdata enkä istua sun kanssa samassa pöydässä. Miten o81999Jos nainen harrastaa seksiä
Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi179983- 141980
Pihlaja-puulle
Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos15969- 74829
Yritin keväällä unohtaa sinut nainen
mutta siinä kävi niin, että ikävä tuli korkoineen takaisin. Niin että mikä taikavoima sinulla on minuun, sitä joutuu mie33822