Tehtiin duunissa testi kyseisen salkkariteorian innoittamana. BLE apsissa näkyi aluksi liuta mac-tunnuksia. Sitten mentiin seitsemän porukalla rakennuksen ulkopuolelle riittävän kauas muista ja ilman puhelimia. Vain yksi puhelin mukana, jolla skannattiin BT-kenttä. Ei yhden yhtä mac-tunnusta näkynyt, vaikka meidät kaikki on rokotettu.
Näin on salkkariteoria tuhottu tuhannen päreiksi.
Näin on salkkariteoria tuhottu tuhannen päreiksi.
Vastaukset 17
Vanhimmat
mrna-rokote sisältää tiettyjä nanorobotteja jotka eivät ole ihmiselle haitallisia.Näillä pystytään jatkossa seuraamaan ihmisen terveyden tilaa etänä ja syöttämään tarvittavia koodeja ihmiselle.Silloin nämä nanot korjaavat ihmisen kehoa kuntoon tai parempaan päin. (esim,diabetes,sydänsaiudet,kaikenlaiset tulehdukset jne.) Näin lääkärikäynnit vähenevät ja säästyy yhteiskunnan verovaroja.Tulevaisuus on tälläistä,teknologia kehittyy kuten myös ihmiset.
Niin varmaan juu, rokotelobbarin aloitus.
Lobbarin surkea yritelmä. Jokainen pystyy itse testata. Lobbari laskee sen varaan ettei joku testaa vaan uskoo lobbaria kunhan samassa lauseessa vetää foliohattua päähänsä.
Te tyypit olete ihan hakoteillä,ettekö seuraa ollenkaan kehittyvää teknologiaa?
Taidatte olla rokotevastaisia.
Hyvää yön jatkoa!
T:Lobbari
Ja tuo koe tehtiin Sanomatalossa, johtoportaassa.
Taisit olla yx niistä :))
Jokainen voi todeta tuon ihan itse että löytyy riippuen puhelin mallista,päivityksestä ja ohjelmistosta. Jokaisella puhelimella saadaan näkyyn kun tietää mitä tekee.
Todella onneton ja ponneton yritys,, Haluaisin nähdä aloittajan CV
Kyllä tämä on tiedetty alusta asti TORILLA on hyvä koodailla tunnuksia 🤣😂
Tässä kävi vaan pieni vahinko rokotteiden ei pitäny vahingoittaa ihmisiä no taidatte jo tietää miten siinä on käyny🤣😂
"pienen pieni vahinko". Koska saamme Suomen päättäjät tuomiolle näistä?
Noissa asemissa oleville ei saa tulla vahinkoja, ei varsinkaan kansanmurhaa - jota vieläkin itsepintaisesti yritetään jatkaa vaikka monissa maissa jo toppuutellaan, jopa Israel.
Passikin voisi näyttää mitä rokotteita olet ottanut ;D
Taasko pääministerimme valehtelee kansalaisille ?
Niinhän tämä punahallitus valehdellut jo 2 vuotta
Näyttää olevan armeijan teknologiaa🤣😂
Silloin tuo tarkoittaisi sitä että jokaiselta Suomen valtion poliisimieheltä olisi välittömästi poistettava henki8löoikeus.
Putini tulee ja järjestää asiat uudestaan ;)
Kaikki jotka aikoinaan epäili Amerikkaa saa 10 pistettä US 😂🤣
Ihmisillä on sirut elimistössä,
piikipassi valmiina annettavaksi tarkastajalle,
puhelin taskussa.
Mitä tässä tapahtuu?
Kuka arvaa?