Rokotettuna en enää saa vaimolta seksiä

Anonyymi

Vaimon antivaxx- ja koronasalaliittojutut alkaa mennä jo psykoosin puolelle. Ensin piti ottaa kortsut käyttöön ja nyt ei enää saa edes kortsun kanssa.

Eli nyt pitäisi saada maistaa sitä vihreämpää ruohoa jonkun vieraan naisen kanssa. Ikää ajaa 50v ja viimeksi saanut muuta kuin omaa vaimoa joskus 90-luvulla. Kik löytyy.

20

2431

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jos olisin niin latva, että en ottaisi rokotusta, niin en myöskään saisi seksiä vaimoltani.

    • Vaimosi on fiksu.
      Hän ymmärtää, että injektiolla laitoit solusi tuottamaan toksista piikkiproteiinia..
      Ihmisellä on soluja kaikkialla, joten "shedding" ilmiö on seksissä ilmeinen..Kuinka pitkään olet vaaraksi ympäristöllesi, niin tätä on vaikea tietää.
      Varmaan kuukausista puhutaan.

      • Anonyymi

        Tiesitkö, että tehokkain keino tuohon antivax asiaan on sellainen kammiohoito, joka korvaa Kaikki rokotteet ja muut hoitokeinot. Sinne lasketaan hiilidioksidin ja hään sekoitusta. Tällä keinoin ongelma katoaa - lopullisesti. Suosittelen sinullekin


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tiesitkö, että tehokkain keino tuohon antivax asiaan on sellainen kammiohoito, joka korvaa Kaikki rokotteet ja muut hoitokeinot. Sinne lasketaan hiilidioksidin ja hään sekoitusta. Tällä keinoin ongelma katoaa - lopullisesti. Suosittelen sinullekin

        On tainnut hypnoosi osua sinuun kunnolla..
        Onnea 4. Eiku 5. Eiku? .........20 piikkiin... montako aijot ottaa ennen kuin tajuat kuinka terveytesi tuhottiin


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        On tainnut hypnoosi osua sinuun kunnolla..
        Onnea 4. Eiku 5. Eiku? .........20 piikkiin... montako aijot ottaa ennen kuin tajuat kuinka terveytesi tuhottiin

        Spede se vaan sekoilee ei muuta


    • Anonyymi

      Olis ihana nussia tervettä naista... lainaatko ?

    • Anonyymi

      Heitä pihtarimuija kadulle. Ota tilalle sellainen joka antaa pillua. Itse en katselisi pihtaria.

      • Anonyymi

        Eipä sulla ikinä naista ollutkaan kuin se kuiva äitis onneton


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Vie vaimosi hoitoon ja terapiaan tai ota ero, ei tuollaista kannata hyväksyä missään muodossa.

      • Anonyymi

        Ei ap:lla ole koskaan ollut ku oma käsi buaahaa


    • Anonyymi

      Viisas vaimo! Tampiot eivät vieläkään pysty myöntämään että rokotukset eivät estäneet yhtään tartuntaa vaan päinvastoin antoivat myrkkypiikkeihin sortuneille oikein lupapassin kylvää tautia ympäriinsä. Kummasti esim Afrikan maissa ja mm. Haitissa joissa ei juuri ketään ole piikitetty, on selvitty koronasta paljon vähemmällä kuin siellä jossa ihmiset ottivat niitä oikein useampia. Eikö kukaan edes silloin haistanut kusetusta kun lopulta edes Hanna Nuhanekku ja muut rokotepaasaajat lakkasivat tyrkyttämästä niitä injektioita vaikka jotkut pahiten pelotellut niitä oikein ruinasi?

      FFP 2 ja oman järjen käyttö ovat ne joilla pitää koronaa vastaan taistella eikä lääketeollisuuden kassakoneita kilkuttavat myrkkyruiskeet!

      Ps. AP:n muijaa voisin piikittömänä polkaista ilolla , minulla seisoo kunnolla ja tulee runsaasti lisäaineetonta spermaa myös!

      • Anonyymi

        Hyi saatana


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Eivät ne ole enään mitään folioterioita, kaikki suuret EU maiden "viralliset" mediat ovat myöntäneet asiat todeksi, valitettavasti täällä kotosuomessa pidetään jengi niin pihalla...
      Kuka nyt myrkyllisiä hypnoosiukkoja nussii, hyi vittu..
      Pysykää terveenä, jos sitä teillä enään on

      • Anonyymi

        Puhut siis itsestäsi taas kerran kukkakaali molo


      • Anonyymi

        Et ole mitenkään älykäs tai henkisesti terve. Ei yksikään nainen anna noin tyhmälle ja harhaiselle.


    • Anonyymi

      Kuulostaa aika hullulta.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Fiksu vaimo. Itse jätin koronarokotteet ottamatta ainoana perheestäni. Kumma kyllä olen pysynyt terveimpänä.

      Vaimon olisi varmaan hyvä saada seksiä joltain rokottamattomalta.

    Ketjusta on poistettu 80 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      69
      2522
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      2217
    3. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      105
      2157
    4. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      99
      2121
    5. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      9
      2062
    6. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      107
      1993
    7. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1895
    8. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      597
      1889
    9. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      23
      1673
    10. Kemet lomautukset

      Onkohan tuo oikein lain mukaista toimintaa jatkaa jo lomautettuina olevien uudelleen lomautusta yhdenvertaisuuden ja tas
      Suomussalmi
      40
      1447
    Aihe