Tai kylhän se just ja just wcpytyn ja lavuaarin väliin ehkä menis. Mut ei sinne sit ite mahu
Pitääköhän ostaa semmonen mini pesukone semmonen retkimalli?
Pitääköhän ostaa semmonen mini pesukone semmonen retkimalli?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Olen nähnyt joissain jutuissa pesukoneen olevan keittiössä, ensin ajatus tuntui vähän oudolta että paskaisia vaatteita ruuanlaittotilassa mutta kai se menee noinki.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/2254616/pesukone-keittiossa
Pyykkituvat on vissiin vähentyneet, kun ihmiset ei enää halua käyttää niitä. Amerikkalaisissa elokuvissa ne pesulakohtaukset oli/on aina klassikoita.
Candy Aquamatic
Markkinoiden pienin, entäpä tuo?
https://www.gigantti.fi/product/kodinkoneet/pyykinpesukoneet/244931/candy-aquamatic-pyykinpesukone-aqua104le?gclid=Cj0KCQiAraSPBhDuARIsAM3Js4pwgLODlhIg5ritP2OKl8mMUtKHokIgdaeYLtCAsVVVXX73N7QpqKAaAi61EALw_wcB
Jos mittasuhteita netistä katsoo niin tuon pitäis olla jakkaran korkuinen
Pyykkilautahan se olis ihan 🌲/5 ratkaisu tuohon 😆
Ei sinne selliin pesukonetta tarvitse.
Laita keittiöön. Ei ne aina tarvitse kylppärissä olla. Tiskikoneen paikalle tai joku tosi pieni johonkin tiskialtaan lähelle. On myös olemassa korkeampia lavuaareja joiden alle saa pesukoneen. Mutta se tietty maksaa.
Ne pienet on paskoja
Ei niillä tee mithää
Se korotettu allas on sellainen, että sinne mahtuu ihan täyskorkea, syvyys vaan oltava vähemmän.