Sanna ja aIkoholi

Sannalle tuntuu hapan maistuvan erityisen hyvin.
750
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Bile-Sanna Marin juo korona-altistuneena valomerkkiin asti
ja menee syömään veronmaksajien maksamaa aamupalaa.

Äänestä

Ei kai Marinkaan noita hommia selvinpäin kestä ?

Äänestä

Geenit velvoittavat

Äänestä

Sannan oman sähläyksen paineet taitaa johtaa alkoholismiin.

Äänestä

Koronan tilalle Corona.😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

Äänestä
  • Demari: Korona on flunssa ja Corona on olut.

    Äänestä

Bile-Sanna aukaisee pian juoppokuppilat.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sannalle tuntuu hapan maistuvan erityisen hyvin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu