Mitä siellä Naava Resortissa on tehty?

Onko jollain parempaa tietoa, kun siitä aina joku mainitsee? Onko kettu mennyt koloon? Työaikana?
231767
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Siellä on kolo kostunut!

Äänestä

Kannattaa alottaa kotona ensin sen ketun kolossa käyttö.Sitten vasta kiinnostua ympäröivästä elämästä.

Äänestä

Vemputa nu hyvämies mulukkuas.taidat olla aikamoinen sonni.oikein himonussija.iso kullinen sonni.panomies.

Äänestä

Muijas mielestä korkeintaan.

Äänestä

outoa kirjauttelua!mitä??

Äänestä
  • Oliko kettu kovana?

    Äänestä

Onko nyt Valtuuston uusi sukupolvi omaksunut tavat, jotka tulivat rutiiniksi jo ajat sitten, kun Ähtärin valtuusto kulki "Laivaseminaareissa" = "Porauslautalla porailemassa" tai kylpylässä avartamassa jotain, jota piti toistuvasti avartaa.

Nythän on Naava resortissa hulppeat tilat hoidella omia mieltymyksiään kaikessa rauhassa, vaikkakin kateelliset kyyläävät ja juoruavat, mitään sopimatonta he eivät ole päässeet näkemään, eli Arvailua vain!

Äänestä
  • Joku on unohtanut valvontakamerat?

    Äänestä

Eisunnkkan siellä nyt muuta , jos on jotain seminaaria järjestylty. Kysykään tietäviltä.

Äänestä
  • Kahden hengen mini seminaari.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kahden hengen mini seminaari.

    Olisikos aiheena ollut, naavan tutkiminen?

    Äänestä

Kyllä ootte uteliaita.Saatteko jotaki kiksejä muuten ankeeseen elämäänne?

Äänestä
  • Kyllä se tietää pitää saara ken kunnan ostamassa kolossa kulkijaa! Sinne pitäs olla joka kuntalaasella oikehus mennä, meirän rahoolla ostettu!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kyllä se tietää pitää saara ken kunnan ostamassa kolossa kulkijaa! Sinne pitäs olla joka kuntalaasella oikehus mennä, meirän rahoolla ostettu!

    Ethän sinä ole maksanut eläissäsi kunnallisveroa. Tämä asia ei kuulu sinulle, vetele käteen vaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ethän sinä ole maksanut eläissäsi kunnallisveroa. Tämä asia ei kuulu sinulle, vetele käteen vaan.

    Maksooin mie 60-luvula . ja jotain enne kun piäsin! Revi poika siitä!

    Äänestä

Kaikki sen tietää kuka siellä jyystää ja ketä!!

Äänestä
  • No kuka ja ketä? Kerro nyt sitten jos uskallat ja muka tiedät.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No kuka ja ketä? Kerro nyt sitten jos uskallat ja muka tiedät.

    Taitaa olla Mummun ja veljesten kutupaikkana, perinteet kun velvoittaa...

    Äänestä

Ainakin Lintti on nähty naavalla.

Äänestä

Kyllä

Äänestä

Joka kuntalaiselle kerran vuodessa ilmainen yöpyminen kaupungin Naavan osakehuoneistossa.

Äänestä

Tuskin naintia pahempaa puitteet on huiput

Äänestä
  • Vieras liha saa aina kovaksi virkamiehenkin aseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko jollain parempaa tietoa, kun siitä aina joku mainitsee? Onko kettu mennyt koloon? Työaikana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu