Sähköautoilla ei hyvä tulevaisuus.

6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

sähkoautot ovat t-fordeja

Äänestä
  • Kaikki sähköautot on paskoja, mutta kaikki paskat ei oo sähköautoja.

    Äänestä

Ei toimivuus merkitse mitään . Vihervasemmiston yhteinen tavoite toteutetaan toimi autot tai ei . Liikkuva kansa maksaa . Se on hallinnon arvovalinta .

Äänestä

Voi mikä häpiä meille Bemaristeille....

t: 520i (2004), 2,2 l 253 tkm.

Äänestä

Kauhulla odotan aikaa kun ambulanssit kulkee sähköllä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kun talvetkin alkavat olla kunnon talvia.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/sahkoautojen-talvitestin-ainoa-saksalainen-heitti-pyyhkeen-kehaan-heti-alkumetreilla-ruotsalaislehdelta-ei-kiitosta-muillekaan/8337466

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu