Kohta nähdään onko Manon kaveri Putkonen kovakin uros

Anonyymi

Kyllähän Janus sen verran itäslaavia ostaa että voi sotavankina itkeä 'Älä ammu, älä ammu'. Ukrainalainen pyssy sankari kysy sto, ja Janus vastaa, finski, I finski.

4

196

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aluevaalit, Mano de Wit 0 ääntä

    • Anonyymi

      Mano on keksinyt, että James Hirvisaari on perimmäinen syy Manon huonoon menestykseen. Jameshan on Anon eduskunta-avustaja ja VKK:n vaalipäällikkö. James ei ilmeisesti hyväksynyt Manoa VKK:n ehdokkaaksi aluevaaleissa. Mano ajaakin blogilehtensä voimin Jameksen syrjättämistä. Aikaisempi vihollinen Työmies Putkonen on yhä vihollinen.

      Mano hajottaa kaiken, mihin koskee: Rajat kiinni -liike, Suomi Ensin ja Suomen Kansa Ensin. Jameksella on terve pelko, että Mano pystyisi hajottamaan myös VKK:n.

    • Anonyymi

      Kolme kertaa vankeusrangaistuksen saanut erittäin väkivaltainen M. de Wit pidätetään epäiltynä raiskauksesta. Raiskattu syyttää Marco de Wittiä ja de Wit yrittää tietenkin kiistää.
      🤠😜😛
      https://youtu.be/QBpPPaVtnFw
      😎😎😆

      Ei kelpaa VKK puolueeseen

      • Anonyymi

        Kolmesti vankilatuomion saanut Tampereen kunnallisvaaliehdokas Mano de Wit ollut syytettynä myös 2-vuotiaan lapsen pahoinpitelystä
        😇😇😆

        Totuuden tultua esiin alkoi Manon ja Sken alamäki

        Totuus velvoittaa:
        Marco de Wit oikeudessa vastaan 2-vuotias tyttölapsi
        Syy: Pahoinpitely epäily
        🤓😅😅
        https://www.google.com/search?q=marco de Wit kirjanpitorikos&client=tablet-android-huawei-rev1&prmd=imvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiyzbjwiJTtAhUJ3aQKHcurChAQ_AUoAXoECAUQAQ&biw=600&bih=960&dpr=2#imgrc=BQtSQmmGt4SISM,


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      88
      1531
    2. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      114
      1410
    3. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      67
      1263
    4. Svty paska työpaikka

      Elekää kukaan hakeku sinne töihin.
      Suomussalmi
      30
      1131
    5. Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta

      Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne
      Ikävä
      118
      982
    6. Olisin valmis salaisiin tapaamisiin

      Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet
      Intohimo
      46
      918
    7. Onko viisikko aktivoitunut

      Taas ruumis !! Viisikko ryskää kukaan ei pärjää
      Seinäjoki
      19
      882
    8. Olisit voinut olla...

      ....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n
      Ikävä
      65
      797
    9. Olet ihana mies

      Mun söpöliini 🙊😘
      Ikävä
      46
      733
    10. YT skoda Transtech

      Noin 200 saa potkut. Saksikäsipetturi ajoi suomen konkkaan ja tarkkikselle. Totaalinen Petosjytky..
      Kajaani
      76
      721
    Aihe