Ihana asia nyt on sitten seuraa murheiden leskellä ja pieni rombo pääsee uuteen kotiin.
Hannu on ostanut koiran ja kohta on kuulema luovutus ikäinen.
Anonyymi
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Hyvä asia ja koira ei jätä ja on ihmisen paras ystävä.
Outoa kun ei poista Martinan kuvia pois instas ja yksi viestikin näkyi siinnä kuvassa missä on ilman paitaa. Et on ikävä simppeli rakastaan.👁️👁️
Hannu taisi järkyttyä kun Martina ennen oikeudenkäyntiä ilmoitti julkisesti että on ottanut eron. Hannu mielestäni yritti peitellä sitä että ovat eronneet. Se videokin Nalan kanssa.
Näin oli asia ja Hannu ajatteli et voi vaikuttaa paremmalta oikeudessa kun hänellä on vakituinen naisystävä olemassa.
Metropoli ei ole oikein ajan tasalla noissa jutuissaan. Se on Nalan pentu mutta kyllä sillä on aivan toinen koti. Hannu vain käy katsomassa. Meneeköhän Hannu Vierumäelle. Edellisellä leirillä oli mukana mutta eivät enää yhteiskuvia julkaiseet joulukuussa.
Gekkosella oli kuva kun Stefu talutti ponia siellä uudella tallilla. Gekkonen kirjoitteli että Stefu on Hangossa talleillaan. Kumma kun "mediat" eivät tiedä totuutta vaan kirjoittelevat mitä sattuu.