Naton ja USAn vastaukset Venäjän vaatimuksiin ovat salaisia. Nythän Venäjä voi hyvinkin ilmoittaa hyväksyvänsä vastaukset ja Putin saa mahdollisuuden vetäytyä kunniakkaasti "taistelurintamalta". Muualla maailmalla olla hoomoilasena, että mistähän kukanenkin sopi. "Pa*ka reissu mutta tulipahan tehtyä", tuuminee Putin.
Naton ja USAn vastaukset salaisia
Anonyymi
9<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Vaikka ovatkin salaisia niin Venäjä on ilmoittanut että ei ole neuvottelujen arvoisia että entinen vastakkain asettelu taitaa jatkua.
No kohtapa saadaan mekin ETYJin jäsenenä vastata Venäjän kysymyksiin yhdessä sovitun (Istanbul 1999, Astana 2010) jakamattoman turvallisuuspolitiikan alasajosta ja sopimusrikosta.
Venäjällä maidon hinta kallistuu mutta maatuskoiden hinta halpenee.
Tulossa kovat ajat!
Ratkaisu: Lähde Natooooon?
Tähän väliin vähän "musiikkia".
Peeterin punape*se, oli trolli nimeltään, oli hoono soomen kieli, heikko trollin kielipää
Trollausilta pitkä on, huone valoton, punape*seellä nypyttää, viestiä ei saa lähtemään
Laa da da laa daa laa da, laa da da laa daa daa.
Naton ja USAn vastaukset salaisia?
Ei vaan ne olivat sisällöttömiä. Sitä vanhaa Naton höpinää.
Eivät itseasiassa vastanneet kysymyksiin lainkaan eli Venäjä anto Nto-USA:lle arvosanan F-U
Vaikka viestin antaja painaakin neljännestonnin, se ei tee viestistä painavampaa. Tässä tapauksessa siis viestisi painoarvo = 0 (nolla).
Sutjakka versio Johan Batmanista.
Ei se niin paljoa paina .... kukkakeppi se on.
Kaatuu komeasti, korkealta.