Nyt tässä mietin onko noi kaikki vaan jotain mainos puheita vai eikö oikeesti yksikään nainen ole ikinä saanut oikeenlaista suihinottoa toi masiina on hieman parempi ku normi vibra ei ollut mitään mullistavaa orgasmia olen 10x isompia orgasmeja saanut kumppaniltani ja ne tuntuvat koko kehossa mutta ton kapineen kanssa sain normaalia paremman ja letkeän orgasmin odotukset oli suuret mutta pettymys kyllä nyt tuli :D turhaan tota kapinetta ylistetty ei yhtään sitä mitä luvattiin. Uskon että jokanen nainen kuka on oikeesti saanut täydellistä suihinottoa sanoisi saman asian ja täysteho tossa ei tunnu hyvältä vaan pistää tunnottomaks
Satisfyer pro 2 next generation
Anonyymi
1718862
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 60 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
"Koneenkäyttäjän" ja vierestä seuranneen kokemuksella se laitteen antama orgasmi näyttää vähän erilaiselta, kuin muilla keinoin saatu orgasmi. Minulla on mielessä kokeilla sellaista komboa puolisolle, että tappi peppuun, nain häntä takaapäin ja samalla Satisfyer klitalle. Saattaa tulla mielenkiintoinen kokemus..
Erilainen se orgasmi kyllä oli mutta oletin että olisi jotenkin vahva niinku luvattiin mut ei mitään ihmeellistä kokeilen tuota seksissä seuraavaksi
En tajua kohua tämän satisfyerin ympärillä. Pikkukivaa vähän aikaa ja sitten vähätkin tuntemukset lopahtaa. Vaikea myös kehittää kovin kummallista panofantasiaa sen pienen kutittelun kylkeen, joten tylsää on.
Itselläni ollut pitkään tuo Satisfyer 1, johon oon ollut tosi tyytyväinen. Viime keväänä sitten oli tarjouksessa tuo 2. ja päädyin sit hankkimaan sen, kun sitä oli niin kovasti kehuttu, ja ajattelin, että nyt on luvassa jotain ihan järisyttävän upeeta. No, eipä se oikeastaan eroa tuosta ykkösestä juurikaan, voimakkuutta saa vähän kovemmalle, mutta jokatapauksessa niitä kovimpia voimakkuuksia tulee aika harvoin käytettyä. Edelleen suosikkini on tuo ykkönen, noista kahdesta.
Ostin sellaisen vähän pyöreämmänmallisen satisfyerin eikä se istunut klitalleni yhtään. Ihan pienet orkut joskus sain. Suulake oli ilmeisesti epäsopiva, kun inu jäi niin vaatimattomaksi.
Womanizer sen sijaan istuu hyvin ja sillä orgasmit ovat nopeita ja voimakkaita. Eli laitteissa on eroa.
jos kunnon orkun haluat nii pyydä mut apuun, rouvakin sanoi että jää satisfier 2 hopealle kun hyräytän kielen henkiin!! tässä kohta 30 v samaa piparia nuollut, vois kai maistaa toistakin ennenkuin loppuu veto kokonaan!! ukm 50
Voit tulla hoitelee mua 😋 n32
Minä en uskalla enää käyttää koko vekotinta. Saa kyllä voimakkaat orkut sillä,liiankin voimakkaat. Tuntuu jaloissa asti ja lopuksi iskee aivan älytön päänsärky. Muilla vehkeillä olen leikkinyt kyllä.
Satisfaierilla tulee erilainen orgasmi, kuin esimerkiksi itse hieromalla klitorista tai suristimella tai vibraattorilla hieroen klitorista.
Orgasmi satisfaierilla on pehmeä, laaja, nopea ellei laita imua heti orgasmin jälkeen pienelle ja nauti pidennetystä orgasmista.
Itsellä menee myös tunto klitoriksesta muutaman satisfaierorgasmin jälkeen ja kestää palautua.
Seksivälineet - palstalla on myös ollut tästä samaisesta lelusta keskustelua:
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17282848/niille-naisille-joille-satisfyer-ei-toimi
Toimii joillakin, toisilla sitten taas ei.
On se hyvä! Juuri nyt aion ottaa muutamat.😁😁
Kyllä paras👌
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä 👉 https://seksi24.online/H/G6f0P3
Mä tykkään kans, sitä suuta on niin harvoin tarjolla..
Ostin vanhemalle naiselle (76v) ja tykkää siitä kovasti. Me taapaamme ehkä kerran kaksi viikossa ja sanoo leikkivänsä joka päivä lellullaan. Myös orgasmit aika voimakkaat ainakin silloin kun me ollaan yhdessä sillä leikityy.
Itse tykkään kyllä kanssa. Orgasmi tulee helposti ja voimakkaana. -nainen 39v
Ihmiset on erilaisia! Ja myös alapäät, joillekin parempi kuin toisille. https://lahetyssaarnaaja.fi/satisfyer-pro-kokemuksia/