Elikkä ostin vuosi sitten satisfyer pro 2 enkä saanu sillä mitään ihmeellistä aikaan. Ehkä hetkeks tuli pieni tuntuma ja se sitten katos jos vekotinta liikutti millinkin. Ärsytti suunnattomasti kun en saanut sitä kaikkien hehkuttamaa fiilistä tosta vekottimesta. Kävin viime viikolla punainen kuu seksikaupassa ja myyjä kerto Sadiesta joka on paljon pienempi ja tehokkaampi kun satis. aattelin että sama se on kokeilla kun makso vaan jonku 40e... JA VOI HALLELUJAH! Tämä vekotin tekee mulle sen mitä pitääkin! Myyjä selitti että Satisfyerissä on liian iso imuosa monille naisille ja siks tää toimii paremmin. Että tiedoksi nyt kaikille joille tämä ylihypetetty vempain on tuottanut pettymyksen, ostakaa Sadie paineaaltokiihotin ja ette pety.
Niille naisille joille satisfyer ei toimi
4
9943
Vastaukset
- Anonyymi
Tuota Satisfyer 2 imuosan aukon liian suurta kokoa olen itsekin arvellut ongelmaksi meillä kun se ei siis tunnu missään. Sen aukkoon mahtuu meillä paitsi klitta niin myös klitan huppu ja vielä jää väljäksi.
Kokeilen mitä tapahtuu jos tuota aukkoa pienentää eli tässä on nyt pienen tee-se-itse projektin paikka. Muuten jää neljän kympin härpäke hyödyttömäksi romuksi eli ei ole sen osalta mitään menetettävää.
Ajattelin kokeilla jäykästä muovailuvahasta imuosan päälle uuden muotoilun, siihen suojaksi kondomi ja sitten menoksi. Kun olen testannut niin raportoin täällä...
Toista samalla periaatteella toimivaa laitetta en mene ostamaan ennenkuin olen itse kokeillut että aukon koolla on merkitystä. Muuten menee siinäkin rahat hukkaan.- Anonyymi
OK, nyt on testattu. Muovailuvahan ja kondomin avulla tein tuohon kapeamman imuaukon. Katkaistu kondomi valkean imupään päälle muovailuvahaan tehdyn reiän lävitse ja vedettynä lelun päälle niin että pinta pysyi liukkaana mutta paineaallot pääsivät esteettä perille.
Imuteho paineaaltojen välissä kasvoi niin paljon, että suuremmilla tehoasetuksilla laitetta ei enää voinut käyttää. Tuntemukset eivät siitä kuitenkaan parantuneet eli ainakin meillä tuo lelu eilen jäi kakkoseksi käyttötestissä pistein kuusnolla pienen klittavibraattorin ollessa edelleen ylivimainen voittaja. Tässä testissä siis minä käytin lelua ja vaimo raportoi siitä miten hyvin laite toimii.
Paineaalto - tyyppiset lelut eivät siis ole kaikkia varten paras ratkaisu. Kokeilematta ei tietenkään etukäteen tiedä miten tuo sopii kullekin.
- Anonyymi
Kaikki ei istu kaikille. Minulla toimii loistavasti ja antaa nopeat orkut ja useita perättäin. En valita.😁😁
- Anonyymi
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17294178/satisfyer-pro-2-next-generation
Näyttää tuolla Naisten itsetyydytys - palstallakin olevan varsin ristiriitaisia kokemuksia satisfyer - laitteista. Eli jos tämä ei tunnu juuri itsesi kohdalla toimivan niin vikaa ei ole sinussa.
Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa
10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö2599658K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä
vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon1675422Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen
Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos1555055PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT
* * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *624721- 1822204
Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää
Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.112145Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen
Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell2991766- 881488
- 151135
- 411083