Kun tyydytätte itseänne, esim tekopillua tai masturbaattoria tai käytättekö ehkä bilboa hieroma sauvaa tai anaali tappia. Itse käytän moottoroitua masturbaattoria ja eturauhasen hieronta laitetta, joka tekee 30° asteen keinuvaa liikettä käytän hieronta laitetta välillä myös vaimon kanssa rakastellessa. Antaa todella voimakkaan ejakulaation.
Miehet mitä kaikkea käytätte.
Anonyymi
484
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ittellä 30cm vibralla varustettu musta paksu sauva remmit joilla sen saa tuoliin kiinni voi rasastella vaikka kuinka kauan tai usein
Onko sauva kuin paksu halkaisijaltaan, itselläni on 3.2cm halkaisijaltaan oleva sauva ja 18cm pitkä hieroo kivasti eturauhasta. Kun sen saa imukupilla esim pesuhuoneen laatta seinään kiinni tai tuoliin kiinni.
Alfa laval... jottei tarvi kysyä. Se on lypsykone. Arvaapa , onko kullini kasvanut viidenkymmenen vuoden aikana. Kun haluan pillua. Ainoa mahdollisuus on hevonen. Apua , voisko joku hevostyttö auttaa !
Sukkahousut ja liivit.. ei muuta tarvita.. tulee ihkut orgut!