Juttuun ei liity varsinaista salaliittoteoriasuutta, mutta on muuten "hauska".
Naapuri Amerikassa ampuu naapurinsa noin vaan. Näin ne riidat ratkotaan kaikessa ystävyydessa, kun freedom-hengessä aseiden helppo saanti pitää ihmisten välisen kunnioituksen korkeassa kurssissa.
Tulee mieleen Akun ja Teppo Tulpiun kiistat ihan.
https://lawandcrime.com/crime/former-nasa-executive-who-executed-neighbor-and-national-guard-member-in-ring-doorbell-footage-is-sentenced-to-life-in-prison/
Hyvät naapurit
9
105
Vastaukset
- Anonyymi
Kannattaa olla hyvää pataa naapurinsa kanssa, sillä mikäli tunteet kiehuu, on vaarana että jompi kumpi osapuolista käyttää uutta metsästysasettaan harjoitteluun. Siellä vallitsee älä vittuile mulle- laki.
kekek-kekek kirjoitti:
Entä jos kummallakaan ei olisi asetta?
Onhan niillä taikasauvat. ;)
Perhosvaikutus kirjoitti:
Onhan niillä taikasauvat. ;)
No tottahan trumppilaisilla on taikasauvat.
- Anonyymi
Miten niin ei liity salaliittoteoriaa?
Ampuja oli NASAsta ja ammuttu kansalliskaartista.
Tuostahan saisi kehiteltyä vaikka millaisen teorian.Kuulin että kekek-kekek läähättää miehisten miesten peräaukkojen päälle.
Aseet ja punaniskat kiihottavat häntä.ViktorAtaman kirjoitti:
Kuulin että kekek-kekek läähättää miehisten miesten peräaukkojen päälle.
Aseet ja punaniskat kiihottavat häntä.Kuulit väärin.
- Anonyymi
ViktorAtaman kirjoitti:
Kuulin että kekek-kekek läähättää miehisten miesten peräaukkojen päälle.
Aseet ja punaniskat kiihottavat häntä.Sinähän se haluat ladyboikien seuraa kun et ressukka saa suomalaista naista.
- Anonyymi
Kukahan jaksaisi tehdä analyysin palstan kirjoitelmista, uskoisin että "perse" sanaa Viki käyttää kyllä enemmän kuin loput palstan kirjoittajat yhteensä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311364
- 102881
- 75713
- 51605
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa13521ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40484Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30417- 26389
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384