Olen 28 vuotias nainen pirkanmaalta ja pandemia valitettavasti vei tulot. Vakituisen sugardaddyn saaminen taitaa jäädä haaveeksi, mutta mihin kannattaa laittaa seuranhakuilmoituksia varsinkin jos ei kotona halua tavata?
Missä tänäpäivänä kannattaa ilmoitella?
8
1799
Vastaukset
- Anonyymi
Tule juttelee olen 26 vuotias mies. Kik makke_1995
Seksitreffit.fi sivulle. Voisin olla asiakas myös.
- Anonyymi
Täällä Imatralla ainakin yksi nainen ilmoittelee ihan vaan prisman ilmoitustaululla.
- Anonyymi
Ei jää nettiin mitään jälkiä...
- Anonyymi
Postisi toimii?
- Anonyymi
Suomi24 treffeiltä löytänyt muutaman aidon ihmisen joka todella tehnyt rakkaudesta lajiin.
Seksitreffit täynnä minuutti palvelua mutta aina kannattaa kokeilla. Sieltäkin voi helmiä löytää.
Vuosia harrastaneena on muutamasta jäänyt ystävä vaikka lopettanut ja alkanut seurustelemaan..
Siksi on hyvä pitää verkot vesillä🥰
Garyhard meiliboxi.fi - Anonyymi
Laita ilmoituksesi paikalliseen lehteen ja facebookkiin, sit taxeille etulokasuojan. Lyhtypylväät ovat myös hyviä kun liimaatarran siihen "full service"
- Anonyymi
Harmi, että sinäkin joudut alkamaan huoraamaan. Seksinmyynnin ja -oston maailmassa on todella julma raiskaamisen kulttuuri. Sen uhriksi joutumista en kenellekään toivoisi. Naisella ei ole siellä mitään arvoa!
Ketjusta on poistettu 70 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745359Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3111240Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369711Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858528Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236511Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03210Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys302239- 371639
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261510