Olen 28 vuotias nainen pirkanmaalta ja pandemia valitettavasti vei tulot. Vakituisen sugardaddyn saaminen taitaa jäädä haaveeksi, mutta mihin kannattaa laittaa seuranhakuilmoituksia varsinkin jos ei kotona halua tavata?
Missä tänäpäivänä kannattaa ilmoitella?
8
1815
Vastaukset
- Anonyymi
Tule juttelee olen 26 vuotias mies. Kik makke_1995
Seksitreffit.fi sivulle. Voisin olla asiakas myös.
- Anonyymi
Täällä Imatralla ainakin yksi nainen ilmoittelee ihan vaan prisman ilmoitustaululla.
- Anonyymi
Ei jää nettiin mitään jälkiä...
- Anonyymi
Postisi toimii?
- Anonyymi
Suomi24 treffeiltä löytänyt muutaman aidon ihmisen joka todella tehnyt rakkaudesta lajiin.
Seksitreffit täynnä minuutti palvelua mutta aina kannattaa kokeilla. Sieltäkin voi helmiä löytää.
Vuosia harrastaneena on muutamasta jäänyt ystävä vaikka lopettanut ja alkanut seurustelemaan..
Siksi on hyvä pitää verkot vesillä🥰
Garyhard meiliboxi.fi - Anonyymi
Laita ilmoituksesi paikalliseen lehteen ja facebookkiin, sit taxeille etulokasuojan. Lyhtypylväät ovat myös hyviä kun liimaatarran siihen "full service"
- Anonyymi
Harmi, että sinäkin joudut alkamaan huoraamaan. Seksinmyynnin ja -oston maailmassa on todella julma raiskaamisen kulttuuri. Sen uhriksi joutumista en kenellekään toivoisi. Naisella ei ole siellä mitään arvoa!
Ketjusta on poistettu 70 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait803432Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso41404Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani41191- 261126
Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 70832Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es47806Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha60754Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä45749Oot kyl rakas
Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t32742Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve4697