Bäckström hoitaa hommansa...

Tosi hyvä että Bäckström valittiin toiseks mokeks! Se paras ja vielä hyvännäkönenkin. =)
Suomi ei kyllä tuu voittaan mm-mestaruutta mutta pitäähän sitä siinä uskossa elää...
2195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Bäckström..
Juu jätkä seikkailee vitusti mut kyl se silti kaikki hoitaa :)
Ja hei ei sitä tiä vaikka Suomi vaik voittais...
Toivotaan edes!!! =D

Äänestä

Suomi johtaa jo toisen erän puolvälissä 3-0 suomi voittaa!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


_minä täällä hei_ kirjoitti:

Tosi hyvä että Bäckström valittiin toiseks mokeks! Se paras ja vielä hyvännäkönenkin. =)
Suomi ei kyllä tuu voittaan mm-mestaruutta mutta pitäähän sitä siinä uskossa elää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu