Saisikohan Finasteridi-reseptin etälääkärin vastaanotolta vai täytyykö sitä käydä ihan paikan päällä näyttämässä, että "juu, kyllähän ne hiukset näyttäisi harvenevan."
Finasteridi-resepti etälääkäriltä?
9
968
Vastaukset
- Anonyymi
Tämä apteekki lähettää sen Suomessa ilman reseptiä se missä olen aina ostaa
http://medicineronline.net/- Anonyymi
Intiasta lähettävät, erittäin todennäköisesti jää tulliin.
- Anonyymi
Mistä saa halvimmalla Finasteridia ilman reseptiä? Kun näyttää siltä että reseptillä saisi ostettua paljon halvemmalla.
- Anonyymi
Itse ostin finasteridin tuolta hiustenlähtö.fi sivuston kautta. Kohta vuosi takana käyttöä ja olen kyllä ollut tosi tyytyväinen. Ohimoille on jonkun verran tullut uuskasvua mutta erityisesti päälaki on joko tiheämpi tai sitten hiukset on paksuuntuneet.
Sivuvaikutuksia ei pidä olla kenelläkään. Jos niitä tulee olet herkkä reagoimaan ja käytät liikaa. Ja jos olet herkkä reagoimaan riittää pienempi tai harvempi annostus. Lääkettä voi ottaa vaikka vain kerran tai kaksi viikossa ja katsoa riittääkö jo se. Ei kovin vaikeaa. 😊 - Anonyymi
Toihan on syöpälääke.
Rajua kamaa.- Anonyymi
Eturauhasen hyvänlaatuinen liikakasvu ei ole syöpää.
- Anonyymi
Hiustenlähtö.fi Itse hain reseptin tuolta.
- Anonyymi
Mitä hyötyä, reseptin saa helposti vaikka samalla kun käy muun vaivan takia ja kun vaihtavat halvimpaan pilkottavaan niin ei maksa paljon mitään.
Olin muutaman vuoden käyttämättä kun en viitsinyt uusia reseptiä, mutta alkoi se tukka taas hitaasti harventua vaikka käytän myös rogainea, kävin sitten uusimassa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä hyötyä, reseptin saa helposti vaikka samalla kun käy muun vaivan takia ja kun vaihtavat halvimpaan pilkottavaan niin ei maksa paljon mitään.
Olin muutaman vuoden käyttämättä kun en viitsinyt uusia reseptiä, mutta alkoi se tukka taas hitaasti harventua vaikka käytän myös rogainea, kävin sitten uusimassa.Aamuseisokit häviää aika tehokkaasti, onneksi ei ole eukkoa kärttämässä seksiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne1197626Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista857225- 955324
- 524855
- 2434383
Kyllä se taitaa olla nyt näin
Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee494356- 444315
Odotan että sanot
Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san284028- 593163
- 482606