"Tässä vinkki puuttinille"!!!

"Ydinsodan syttyessä,baselin torni,tuo saatanallisen siionismin syöpäkasvain,täytyy hävittää maantasalle,muistakaa,että siionismilla ei ole mitään tekemistä juutalaisten kanssa"!!!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sveitsi saa iskua vai :D
En tiedä olisko pahitteeksi?
Siellä meinaan niitä käärmeitä on.....

Mutta, suosittelisin ennemminkin sitä elonkorjuuta niin, että se luste kerätään pois.

Ihmisen Poika lähettää enkelinsä, ja he kokoavat hänen valtakunnastaan kaikki, jotka ovat pahennukseksi ja jotka tekevät laittomuutta, ja heittävät heidät tuliseen pätsiin; siellä on oleva itku ja hammasten kiristys.

Äänestä
  • "Helvetin enkelitkö?"!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

"Ydinsodan syttyessä,baselin torni,tuo saatanallisen siionismin syöpäkasvain,täytyy hävittää maantasalle,muistakaa,että siionismilla ei ole mitään tekemistä juutalaisten kanssa"!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu