El Ei Enkelten kaupunki

Sielä kallein öky öky lukaali 295 milj taalaa myynnissä.
Uran kallein kämppä

Samaan aikaan kaduilla asuu 70 000 ihmistä.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Siis usan

Äänestä

Ompa typerä myyjä, kun noin halavalla tyrkyttää.

Äänestä

Joku Sheikki Vetää 300 miljoonaa taalaa pöytään ja sanoo, että loput on tippiä.

Äänestä

Kremlin mafiapelle rakennutti 1 000 000 000 dollarin hintaisen homeisen ökypalatsin samalla, kun venäläiset eläkeläiset kituuttelevat 70 euron kuukausirahalla.

Äänestä

Mumbaissa on 2.6 miljardia maksanut pilvenpiirtäjä mikä yhden perheen asuinkäytössä.
Ja Intiassa suurin osa asui hökkeleissä ja saavat ehkä 50 euroa kuussa palkkaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sielä kallein öky öky lukaali 295 milj taalaa myynnissä.
Uran kallein kämppä

Samaan aikaan kaduilla asuu 70 000 ihmistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu