Hollywood murhaa

Videota ampumiskonstruktiosta.
Yllätys oli että murha tapahtui kirkossa ja lähietäisyydeltä eikä ulkona kaukaa "vahingossa" kuten meille taas valehdeltiin. Pedofiilisatanistit pitää yhtä mediassa.

https://rumble.com/vv27er-creepy-cgi-video-emerges-of-alec-baldwin-shooting-it-looks-bad.html

Siitähän jo puhuttiin että ne juo lasten verta. Kun riivaustila menee tarpeeksi suureksi niin murha tehdään kylmästi filmatessa.
5164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kon-struktio????

kon= yhteen-

struktio= rakennelma,

yhteenrakennelma?...

tarkottaa kai 'tapahtuman uudelleen luomista' tuossa?

voisitko opetella suomea jos jatkat kirjottelua suomen palstoille.

Äänestä

Hulluwuudin elokuvat murhaa ja vääristää maailmaa, ihan tarkoituksella. Kun valheita kerrotaan jatkuvalla syötöllä, niin ihmiset eksyy= Kun väkivaltaa näytetään jatkuvalla syötällä= ihmisistä tulee väkivaltaisia.

Äänestä
  • Toisto on aivopesun yksinkertaisin muoto.

    Joka hollywod-elokuvassa on määrättynä oltava vahintään tietty määrä väkivaltaa ja syntiä.

    Äänestä

Uhri helena Hutchins oli ammattiliitto-toimija joka oli vaatimassa lakkoa kuvauspaikalle monesta syystä.

Huhuttiin myös että oli tekemässä paljastus-filmiä Ckintoniin liittyvästä pedofiili-toiminnasta- ja hänen aviomiehensä oli asianajaja joka oli mukana jossain Clintoneiden asioihin liittyvässä jutussa.



https://www-rareddit-com.translate.goog/r/conspiracy/comments/qduosf/baldwin_shot_and_killed_halyna_hutchins_whose/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=fi&_x_tr_hl=fi&_x_tr_pto=sc

https://www-ar15-com.translate.goog/forums/general/Interesting-Clinton-Baldwin-Shooting-Connection/5-2498871/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=fi&_x_tr_hl=fi&_x_tr_pto=sc

"Unionin riita-asiat ja turvallisuusvalitukset
muokata
Rustin tuotanto alkoi, kun International Alliance of Theatrical Stage Employees (IATSE) -järjestön (IATSE) jäsenet voisivat lakkoa työoloista ja alhaisista palkoista. Lokakuun 4. päivänä ilmoitettiin, että IATSE:n jäsenet äänestivät 98,68 % lakon hyväksymisen puolesta, ja äänestysprosentti oli 89,66 % äänioikeutetuista. [25] [26] Kuvaaja Halyna Hutchins tuki IATSE:tä. [27] Hän kirjoitti Instagram- viestissä: "Seisomme #IAsolidarityssa @IATSE-miehistömme kanssa täällä New Mexicossa RUST:lla." [28]

Jotkut miehistön jäsenet väittävät, että ampuma-aseiden turvallisuusprotokollia ei jaettu kutsulehtien mukana eikä niitä noudatettu tarkasti kuvauspaikalla. He väittävät, että lääkäri oli poissa elokuvan lavasteiden rakentamisen aikana. [15] Miehistön jäsenet suuttuivat siitä, mitä he väittivät riittävien hotellihuoneiden puutteesta. "
https://en-m-wikipedia-org.translate.goog/wiki/Rust_shooting_incident?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=fi&_x_tr_hl=fi&_x_tr_pto=sc

Baldwin oli elokuvan tuottaja.

Äänestä

Kuka hullu laittaisi oikean patruunan elokuva-aseeseen? Ei kukaan, jos ei tee sitä tahallaan, mutta totuutta on vaikea selvittää ja todistaa. Brandon Leen kuolemakaan kuvauksissa tuskin oli mikään vahinko.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Videota ampumiskonstruktiosta.
Yllätys oli että murha tapahtui kirkossa ja lähietäisyydeltä eikä ulkona kaukaa "vahingossa" kuten meille taas valehdeltiin. Pedofiilisatanistit pitää yhtä mediassa.

https://rumble.com/vv27er-creepy-cgi-video-emerges-of-alec-baldwin-shooting-it-looks-bad.html

Siitähän jo puhuttiin että ne juo lasten verta. Kun riivaustila menee tarpeeksi suureksi niin murha tehdään kylmästi filmatessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu