Onpas "kivaa"

Suomessa onkin tämä Suomi24 ,täysin vapaa putinistien vaikutus-ja trollikanava. Varmaan Putin kiittää ja rahoittaa.
558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Putinistit vain ovat niitä tyhmimpiä kirjoittajia, joten heidän kirjoituksensa ovat helposti huomattavissa valehteluksi.

Äänestä
  • Mutta kyllä nämä putinistien kyberhyökkäykset ja vihapuheet voisi täältä estää.

    Äänestä

  • Niin, sellaista se on moniarvoisessa ja vapaassa maassa. Erilaiset mielipiteet saavat näkyä ja keskustelua käydään.
    Vituttaako se sinua?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niin, sellaista se on moniarvoisessa ja vapaassa maassa. Erilaiset mielipiteet saavat näkyä ja keskustelua käydään.
    Vituttaako se sinua?

    Mielipiteet on eri asia,kuin aivan selkeä vihapuhe esim.suomalaisia vastaan ja propaganda Ukrainaa vastaan.

    Äänestä

Heh heh, ei miljoonanikki ole mikään venäläinen trollitoimista. Vanhus se on.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Suomessa onkin tämä Suomi24 ,täysin vapaa putinistien vaikutus-ja trollikanava. Varmaan Putin kiittää ja rahoittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu