Ylen haastattelussa kummallisia

https://yle.fi/uutiset/3-12329856


Anton ei näe selvää että ukrainaan hyökkäsi venäjä sotilailla. Eli he joita hän suomessa kannattaa.

Lukekaapa antonin teksti


Yleisradio levittää suomessa haitallisia juttuja jotka sekoittavat suomalaisia ja venäjän raakuuksia pehmennetään.

Yleisradion tapa hakea vieraan vallan puoli on kumma.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nyt on aika rakentaa suur-suomea ja heti.

Uskon, että tällä hetkellä Venäjän mielenkiinto ja painopiste ovat Ukrainassa. He ovat keskittäneet yli 70 prosenttia operatiivista joukoistaan tähän sotilasoperaatioon, eikä heillä ole kykyä avata toista sotarintamaa muualla.

Siispä suomi rajalle ja maata hakemaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://yle.fi/uutiset/3-12329856


Anton ei näe selvää että ukrainaan hyökkäsi venäjä sotilailla. Eli he joita hän suomessa kannattaa.

Lukekaapa antonin teksti


Yleisradio levittää suomessa haitallisia juttuja jotka sekoittavat suomalaisia ja venäjän raakuuksia pehmennetään.

Yleisradion tapa hakea vieraan vallan puoli on kumma.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu