nro ottelu merkki kerroin
2 Kanada - Slovenia ( 2) 1 1,05
5 Degerfors - V.Frölunda 1 2,30
7 Tshekki - Saksa 1 1,15
8 USA - Latvia 1 1,20
9 Liverpool - Chelsea 1 2 2,90 2,20
7,33 - 9,66
2 Kanada - Slovenia ( 2) 1 1,05
5 Degerfors - V.Frölunda 1 2,30
7 Tshekki - Saksa 1 1,15
8 USA - Latvia 1 1,20
9 Liverpool - Chelsea 1 2 2,90 2,20
7,33 - 9,66
Vastaukset 7
Vanhimmat
ovat varsinkin kun jätät sen todennäköisimmän eli ristin pelaamatta pool-chelski pelissä ja degerforssikinhan on aivan pommin varma. Sääli että pankit on jo kiinni, ettei kerkee lainaa hakemaan asuntoa vastaa ja sijoittamaan noihin "varmoihisi".
täysin varmoja ei olekkaan olemassa...
mutta tässä mun pelit... ei varmat
Hammarbylla 2,60 kotona pakko yrittää ja gais voi voittaa kotona bodenin pakko yrittää 1,3
ja tshekki ja usa pitäis viedä pelit, mutta ei varmoja 1,15 ja 1,20 ja luotan siihen että chelsea tekee johtomaalin ekaan erään 1-0 2,85 ja brentford yllättää vieraissa 2,30 yhteiskerroin 30,58 10 euron panoksella riskillä!!!!!!
ettet ehtinyt pankkiin, sillä nyt sulla olisi mahdollisuus ostaa useampi asunto.
No myy vaikka autosi seuraavaan riviin, sitä voi myydä kellon ympäri.
ELi olivat varmoja!
Kiitos hyvästä vinkistä nyt olen yle 700e rikkaampi!!! :0
Itse en ihan noin varmoiksi niitä uskonut, että olisin satasia peliin laittanut :)
Sun vuoro antaa seuraava varma rivi.
että ne varmoja ja sitten et muka uskonut niiden olleen varmoja ja olet pelannut vain penneillä? Järkyttävä idiootti!!! Jos kerran elämässäsi löydät noin hyvin maksavan varman rivin niin siihen kannattaa laittaa koko omaisuus! Jos et kuitenkaan rivejäsi pidä varmoina niin jätä se vitun varmojen mainostaminen pois.
Tälläisien viestin kirjoitus loppuu yleensä silloin kun voi jättää clearasilit kaupan hyllylle.
Tottakai uskoin että ne on varmoja, mutta en silti laittaisi siihen montaa sataa kiinni. Päätulot mulla on kuitenkin muualta kuin veikkauksesta. Tämä on vain harrastus.