tulin jo jääboksista ulos mitä meinasitte suoli24 tehdä asialle sattuuko WEF totuus noin paljon kusettajia😂🤣
Auts olet jäähyllä
5
111
Vastaukset
- Anonyymi
Mulle tuli niitä ilmoituksia yhtenään. Vaihdoin ainavaan ip-osoitetta ja taas viestit kelpasivat. Ihan sama miten paljon bannaavat.
Vihervassut yrittävät poistattaa joka ikisen viestin mikä ei ole heille mieleen ja ilmeisesti räksyttävät niin paljon, että suoli24 mielummin poistattaa ne viestit. Ja laittaa mielellään banniakin.
Oli joukossa toki joku sopimatonkin viesti mutta useimmat olivat "sääntöjen mukaisia", vaikka en ihan tarkkaan tiedä mitä se tarkoittaa. Kun en aina löydä että mitä sääntöä on rikottu. - Anonyymi
<< sattuuko WEF totuus noin paljon kusettajia >>
Tässä kannattaa pitää koko ajan mielessä se, että tuo sama kirjoittaja piti vielä puoli vuotta sitten rokotetotuutena sitä, että ihmisistä tulee magneettisia kun heidät on rokotettu.
Että sillä tasolla on tuon vajakin "totuudet".- Anonyymi
Älä viitsi! Keksit magneettijuttusi itse ja tuputit niitä esiintyen k-piikkikriittisenä.
- Anonyymi
Totuus bannataqn tältä palstalta paljon useammin kuin valhe.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot533532Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe312949- 282594
- 762534
- 522232
- 182231
- 561901
- 581706
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola111603- 171515