Demari on aina demari

Kattelin tämänkin Suomi-syöjän menneitä juttuja ja...

https://yle.fi/uutiset/3-5904766

Tiitisen listalta uskoo itsekin löytyvänsä. Elii Sorsan kavereita ja sorsanhan KGB rekrytoi jo vuonna 1965.
2111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

demari on aina tunari

Äänestä

Mariini se jaksaa puhua paskaa pitkin maailmaan ei uskalla kertoa totuutta suomen kansasta , osa vähäosaisista näkee jo nälkää. Mutta demarillehan muu maailma on ollut aina tärkeämpää kuin oma kansa. Kun tulee totuus julki mariinista ja sen puheista voipi olla ettei kukaan enää ylistä kassa neitiä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kattelin tämänkin Suomi-syöjän menneitä juttuja ja...

https://yle.fi/uutiset/3-5904766

Tiitisen listalta uskoo itsekin löytyvänsä. Elii Sorsan kavereita ja sorsanhan KGB rekrytoi jo vuonna 1965.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu