Epätoivoisin paska?

Anonyymi

Mikä on ollut epätoivoisin tilanne, jossa olet joutunut paskantamaan epäsovinnaiseen paikkaan, kun vessa oli liian kaukana tai varattu? Itselläni se tapahtui eilen töissä. Kotona vessa oli varattu ja mahassa kiersi koko työmatkan. Työpaikan vessa oli varattu ja menin työhuoneeseni pidättelemään. Näin huoneeni ikkunasta, että siivooja oli kohta tulossa. Nojasin seinään jalat ristissä ja ajattelin että nyt mulla tulee kyllä housuun, olen iso mies ja multa todella tulee paskat housuun ja siivooja haistaa. Tajusin ainoan pelastukseni: roskis. Housut alas, kyykkyyn, kakat roskapussiin. Äkkiä roskapussi tiukasti kiinni ja kävin heittämässä sen siivoojan kärryn isoon roskikseen ja poistuin hakemaan kahvia. Kyllä helpotti!

4

1023

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      13-vuotiaana matkalla hautajaisiin, jäin ulos odottamaan, kun vanhemmat meni kukkakauppa ja kuin salama kirkkaalta taivaalta tuli aivan käsittämätön plöröhätä. Sellainen, jota ei voinut pidättää. Syöksyin tien toisella puolella olevalle parkkipaikalle ja autojen suojassa tein paskani. Vuosia myöhemmin käveltiin siitä ja huomasin, ettei parkkipaikkaa enää ole vaan talo, eikä mitään suojaisa paikkaa. Puistatti, kun ajattelin itseäni teininä, tippa silmässä kertomassa vanhemmille, että nyt on löröt puvunhousuissa...

    • Anonyymi

      En ollut koskaan aikuisena päästänyt housuun, aina yli 3-vuotiaana olen saanut kammottavimmankin hädän pidäteltyä, jos vaan olen voinut istua tai vähintäänkin seistä paikoillani. Reissussa suht' uuden miehen kanssa iski sitten ummetus ja otin siihen lääkettä. Mitään ei tapahtunut. Koko päivänä. Seuraavana aamuna mentiin hotellin alakertaan aamiaiselle, ja kuin salama kirkkaalta taivaalta, kakkahätä, ja ehdin vain nousta tuolilta, kun tajusin, että nyt on vessa kaukana, tunsin sen tulevan ja olevani voimaton estämään sitä, takamukseni rytisi, alushousuni täyttyivät, kakkaa pursuili reunojen yli, sitä oli joka puolella. Mieheni näki ilmeestäni mitä tapahtui ja saattoi minut hotellihuoneeseen peseytymään. Jälkeenpäin ajateltuna olihan se ihan mielenkiintoinen kokemus elämässä, kerrankin kokea miltä tuntuu, kun ei oikeasti pysty pidättelemään.

    • Anonyymi

      Ulkomaan matkalla retkeltä tullessa mahassa kiersi todella kovaa ja pystyin ajattelemaan vaan hotellin vessaa. Kun päästiin hotellin pihaan, hetken päästä bussi kaasutti pois ja bussin takaa paljastui kasa paskaa, jota koko retkiporukka katseli naureskellen. Oli pakko, aivan pakko, tai muuten olisin paskantanut shortseihini kaikkien nähden.

    • Anonyymi

      Kesällä 2015 ravintolasta tullessa eräässä maassa oli niin kova hätä, että lähellä hotellia katu oli hiljainen, ja kadulle minä ja naiseni olimme tarpeemme tekemän. Ai että silloin paskatti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      22
      3914
    2. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      90
      1924
    3. Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!

      Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa
      Puolanka
      90
      1319
    4. Miten suomalaiset miehet

      On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää
      Ikävä
      168
      1291
    5. Anna mulle vielä tilaisuus

      näyttää kuinka susta tykkään.
      Ikävä
      56
      1149
    6. Eräs läheinen sanoi

      Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.
      Ikävä
      55
      1052
    7. Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä

      – On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe
      Perussuomalaiset
      194
      1030
    8. Mitkä asiat tekevät

      kaivatustasi vetovoimaisen?
      Ikävä
      61
      932
    9. Muistatko vielä

      Missä nähtiin ensimmäisen kerran? Miehelle.
      Ikävä
      42
      896
    10. Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)

      Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis
      Sinkut
      143
      859
    Aihe