en ole harrastanut vielä seksiä tyttöystäväni kanssa mut oon kyllä hyväilly sitä vähä kaikista paikoista, joten kysymys kuuluu että miten saan tyttöni kiihoittumaan, siis mistä ja miten pitää hieroo, puristella yms.?
naisen kiihoittuminen
hyväilijä
72485
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Haarojen välistä. Sieltä parhaiten syttyy.
ja rinnoista ^^ tykkään
lantio on seudun hyväily ja suuteleminen on itselle mieluisintä...rintojen hyväilyä ja hiljalleen alemmas suudellen ja hyväillen.aloita vaikka kaulasta,suutele,nuole ime vähän.samalla hyväilet rintoja.tulet alemmaksi ja suutelet nännejä.ja siitä taas alemmas hiljalleen.anna kunnon nautinnot muijallesi ennen omiasia!!!
Harjoittele lujasti. Yleensä naiset ei tykkää jos käsi työnnetään suoraan haaroihin. Kannattaa aloittaa ylhäältä. Suutelemalla ja hyväilemällä niskaa, selkää ja vaikka korvantauksia.
Kyllä sen huomaa kun nainen alkaa syttymään ja lämpenemään. Sitten kannattaa siirtyä hyväilemään ja imeskelemään rintoja.
Kun nainen on lämmennyt kunnolla niin sitten siirryt hitaasti alapäin suudellen ja hyväillen. Otat pikkuhousut pois jos vielä on päällä ja alat hyväilemään pimppiä joka siinä vaiheessa on varmasti märkä. Jos haluat(te) niin nuole pimppiä ensin ikäänkuin tunnustellen ja lipaise klitorista mennen tullen ja palatessa.
Tässä vaiheessa nainen varmasti jo vaatii saada sinut sisäänsä ja on täysillä mukana.
Onnea vaan.
Ja muista että niitä puristeluharjoituksia ei kannata aloittaa esim. ruuhkabussissa tuntemattomien kanssa. Siinä kiihtyminen on taattua mutta tulee nenä kipeäksi :))
Käpälöidä haarovälistä,tarkemmin sanottuna pimpistä. Siihen kiinni heti vaan,naiset ei tykkää vitkuttelusta. Sitten vaan päälle ja kalu pilluun juurta myöten. Näin se parhaiten käy. Kokemusta on.
Olet hölmö ja taitaa yhtä hölmöjä olla partnerisikin. Veikkaan kyllä ettei niitä pahemmin ole ollut...
Olet hölmö ja taitaa yhtä hölmöjä olla partnerisikin. Veikkaan kyllä ettei niitä pahemmin ole ollut...