Lossi nyt heti

Missä viipyy lossi. Miksi hanketta ei ole jo käynnistetty? Kuka siellä vastaan haraa? Prk! Lossi! Lossi! Lossi!
2126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kai tiedätte, mikä on lossi. Se on tietokoneen ruudun alalaidassa se palkki, josta voi siirtää kuvaa sivusuunnassa hiiren kursorilla sohimalla. Pystysuuntainen vierityspalkki on hissi.

Äänestä

Mihkä? Jos tiedettäis että mille välille niin se olis jo prkl!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Missä viipyy lossi. Miksi hanketta ei ole jo käynnistetty? Kuka siellä vastaan haraa? Prk! Lossi! Lossi! Lossi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu