Ennenkuin on laki joka kieltää vihreänliikkeen olemassaolon suomessa pysyvästi!
En puolusta suomea
20
344
Vastaukset
- Anonyymi
Vihreät ovat terroristiliike.
- Anonyymi
Juuri näin!!
- Anonyymi
Vihreät on ymmärtänyt rahastuksen. Kun tehdään kaikesta kallista myös voitot kasvaa.
- Anonyymi
Usea vihreä voisi joutua rintamalla moraoikeuteen.........
- Anonyymi
Huuhaa.
- Anonyymi
Itse ampuisin sodassa ainoastaan vihreitä, jos aseen antaisivat.
- Anonyymi
Painu sitten muualle täältä.
- Anonyymi
Ei sinua varmaan tarvitakaan mihinkään.
- Anonyymi
Yhdeksän ihmistä kymmenestä pelkää enemmän vihreiden aiheuttamaa tuhoa, kuin mahdollista sotaa, meidän on voitettava ensin kotirintamalla oleva uhka.
- Anonyymi
Tuohon voi liittää mamujen hyysäyksen.
- Anonyymi
Suvakit ja ilmastohörhöt nakertaa Suomen yhtenäisyyttä.
Mikä on Suomi ?
- Anonyymi
Yksi maakunta eussa.
- Anonyymi
Pekka Haavisto , vihreät,on Suomen seuraava presidentti
- Anonyymi
Oli jo kerran kakkospallilla....ihan hyvin homovihreältä. Suvaitsevaisuus on Suomessa erittäin korkealla ollut jo pitkään. Ei missään muualla noilla taustoilla oikeasti menestytä noin hyvin.
- Anonyymi
Sama tyhmä ihmispaska aina äänessä. Eipä sillä väliä, jos Venäjä hyökkää. Pommittavat armotta myös siviilejä, joten kuolet kuitenkin.
- Anonyymi
Valitettavan samalla linjalla. Pahin juttu on se, että nämä ituhipit luikkis ekana karkuun tosi paikassa. Elokapinaan rahkeet riittää, mutta rintamalla näitä vätyksiä pitäs muiden henkensä uhalla suojella. No thx.
Käykö vihreät edes asepalveluksessa? Eiku joo, eihän heteromiehet kuulu aatteeseen, tyttöjä ja sateenkarimiehiä...voi jesssus, näiden edessäkö itteni tappasin? Uskokaa vaan. - Anonyymi
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5223069917744618&id=444027378982253
Kansalta on kerätty aseita jo pidemmän aikaa.
Nyt vauhtia halutaan lisää.
Oletteko miettineet miksi? - Anonyymi
Vihreät pitäisi tappaa.
- Anonyymi
Vihreät on syöpä
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1231205
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89884- 87767
Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede19726- 93707
Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat281690- 109626
- 32583
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49543Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet115511