Pyhäjoen kunnanjohtajan työpöydällä on Venäjän lippu. Se osoittaa arvostelukyvyttömyyttä johtajalta. Ei ole aihetta kunnioittaa sitä valtiota, vaikka se on tuonut rahaa kunnalle jonkin aikaa.
Vastaukset 9
- Anonyymi
Asiat on useimmiten siten miltä ne näyttävät, ja selvästi harvemmin siten miltä ne eivät näytä. Terroristisen viholaismaan lippu työpöydällä ei näytä hyvältä. Hyvältä ei myöskään näytä se että alaisensa ja esimiehensä hyäksyvät liputtamisen.
- Anonyymi
"terroristien vihollismaan lippu pöydällä" ???? Miksi vihertrolli väittää suomalaisten olevan terroristeja??????? Tässä näkee viherpössyttelijöiden tietotason. Hyi helvata.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"terroristien vihollismaan lippu pöydällä" ???? Miksi vihertrolli väittää suomalaisten olevan terroristeja??????? Tässä näkee viherpössyttelijöiden tietotason. Hyi helvata.
Eikö venäjän järjestämät siviileihin kohdistamat verilöylyt ole terrorismia! Olet kykenemätön havainnoimaan todellisuutta. Rosatom pyörittää ja tekee päätökset fennovoimassa! Hanke pysäytettävä heti ja kunnanjohtajan luopiomainen toiminta murhaaja-putinin rosatomin hyväksi tutkintaan.
- Anonyymi
Löytyykö kuvaa rosvolipusta
- Anonyymi
Näkyy ainakin Hesarin jutun kuvassa. Mainitaan myös jutussa. Sitä kai tarkoitit?
- Anonyymi
Pyhäjoen veriset veroäyrit Ukrainan jälleenrakentamiseen
- Anonyymi
Ei se murhaajaryssien lasten veri Pyhäjoella meinaa mitään.......
- Anonyymi
Jos on lusikalla annettu,ei voi kauhalla pyytää....
- Anonyymi
Joo.. muuttakaa suunitelmia ja rakentakaa Ukrainan pakolaisille asuntoja sinne hanhikivelle ...voisivat sitte purkaa ne turhat tevokset pois ja siistiä meren rannan....
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.381894- 102875
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei186676- 80670
- 50635
- 65625
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38609- 62606
- 35604
Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla
Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei48567