faaraon ulkoavaruustikari/oumuamua??

Faaraon tikari ON tullut tikarina avaruudesta. Tuohon maailmanaikaan kun ei siis EI työstetty metallia maapallolla. Niinhän luki lehdessä? Joten nykyinen teoriani on että Voimuamua eiku oumuamua oli toinen erityisen terävä faaraolle tarkoitettu tikari joka on vieläkin kierrossa tuolla ..ulkona.
2199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sellaisen avaruustikarin täytyy olla universumin hitechia jota vain älykkäämmän sivilisaation edustaja kykenee muokkaamaan. Lahja avaruusolennolta maan asukkaalle.

Äänestä
  • Aloittaja

    Joo sitä oon toitottanutkin. Ihminen ei ole kykenevä sellaiseen. Taas joku ääriateisti tulee sanoo .. EI OLE ALIENEITA KOSKA MINÄ SANON NIIN.. ja minä sanon että JUSTT!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeejees kirjoitti:

Faaraon tikari ON tullut tikarina avaruudesta. Tuohon maailmanaikaan kun ei siis EI työstetty metallia maapallolla. Niinhän luki lehdessä? Joten nykyinen teoriani on että Voimuamua eiku oumuamua oli toinen erityisen terävä faaraolle tarkoitettu tikari joka on vieläkin kierrossa tuolla ..ulkona.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu