Ryönän tuottajamaa Kiina kannattaa Venäjän sotaa Ukrainaa vastaan.
Vastaukset 11
- Anonyymi
Kiina alustaa omia valloituksiaan. Törkimykset.
- Anonyymi
Pekasta tuulee seuraava presidentti.
- Anonyymi
Kiinassa siunataan Putin-hirviön toimet Ukrainssa, joten boikotti on paikallaan.
- Anonyymi
Meillä on omasta takaa yksi venäläisen ryönän tuottaja: Neste, joka haluaa jatkaa venäläisen öljyn ostoja ja rahoittaa Venäjän toteuttamaa kansanmurhaa Ukrainassa.
- Anonyymi
Mene hoitoon.
- Anonyymi
Kaikki jotka rahoittavat Putinin sotaa, ansaitsevat boikotoinnin. Kiina on mukana Putinin hirviöhankkeessa, joten älä osta kiinalaista!
- Anonyymi
Olen sama mieltä, älä osta Kiinakrääsää!
- Anonyymi
Englanti
- Anonyymi
Saksa mukaan boikottiin, Ukrainan siviilien raatokasat unohtuvat, kun kyse on leveästä rahasta. Se siitä muistista...
- Anonyymi
Kävin skruudaamassa talomme kivijalassa sijaitsevassa kiinalaisessa ravintolassa ja vein mukanani Ukrainan pienoislipun telineessään ja asetin sen pöydälle. Kiinalainen ravintolanpitäjä luimisteli, mutta ei sanonut mitään.
- Anonyymi
Saksa on tainnut unohtaa yhtäkkiä historian. Boikottiin vain.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1281326
- 881232
- 79698
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...9638- 27637
- 47533
Suomessa ei anneta opiskella eikä työskennellä
Johtajat päättävät elämästäsi ja tekevät puolestasi päätöksiä. Johtajat eivät osaa kuunnella, koska ovat narsisteja.117516- 19515
- 44505
Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/115499