Uusi akku älykännykkään

Paljonko olette maksanu älykännykän akun vaihdosta ja mikä paikka on hyvä.
3160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Osta uusi . vanha puhelin on jo kolme vuotta ja jos hajoisi ostaisin heti uuden .
Oli muuten 100 luuri ja hyvin toimii.

Äänestä

Ittellä ollu 3 vuotta älykänny niin kyllä päivän lataukset vielä menee ja taitaa niin olla että 100eur älykännyn seurv ostan. Tuttu soitti muutamaan paikkaan niin 50-80eur huh 80euroa kylläkään en maksa. Ei nyt luulis jonkun akun vaihto kauaa kestävän. Perhanan hinnottelut nykypäivänä kun noi akut tulee jostain kiinasta ja maksaa todellisuudessa 3eur sitten työlle kauhee hinta.

Äänestä

Suurten metallien ja tiheän aineen läheisyydessä ei ole hyvä pitää verkossa, muuten toimii hyvin kylä ei valittamista kantelua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Paljonko olette maksanu älykännykän akun vaihdosta ja mikä paikka on hyvä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu